Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από το καλάθι σου με επιτυχία.
Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από την Wishlist σου με επιτυχία.
Άδειασμα καλαθιού
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από το καλάθι σου με επιτυχία.
Άδειασμα Wishlist
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από την Wishlist σου με επιτυχία.
Ενημέρωση καλαθιού
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Ενημέρωση Wishlist
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Προσθήκη στην Wishlist
Προσθήκη στο καλάθι
Προσθήκη στο καλάθι
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Προσθήκη στο καλάθι
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στο καλάθι
Προσθήκη στην Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στην Wishlist
Ενημέρωση καλαθιού
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα του καλαθιού σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Ενημέρωση Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα της Wishlist σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Προϊόντα
HP 15-fc0000nv - Ryzen 7-7730U - 16GB - 512GB SSD - AMD Radeon Graphics - Windows 11 Home
689,00 €
Χωρίς ΦΠΑ: 555,65 €
Χωρίς ΦΠΑ: 555,65 €
1-2 εργάσιμες
Πληροφορίες
Κωδικός Msystems: 001-74766
Part Number: D0DH9EA
Εγγύηση: 2 Έτη, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 210969641
Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard, American Express, Diners
Παρακάτω βλέπετε τις επιλογές για τις έντοκες δόσεις.
356,18 € / δόση = 716,49 €
238,53 € / δόση = 719,25 €
179,69 € / δόση = 723,38 €
144,39 € / δόση = 727,52 €
120,86 € / δόση = 731,72 €
104,06 € / δόση = 735,92 €
91,46 € / δόση = 740,12 €
81,65 € / δόση = 744,40 €
73,81 € / δόση = 748,67 €
67,40 € / δόση = 752,94 €
62,06 € / δόση = 757,28 €
57,54 € / δόση = 761,62 €
53,67 € / δόση = 765,96 €
50,31 € / δόση = 770,37 €
47,38 € / δόση = 774,71 €
44,79 € / δόση = 779,19 €
42,49 € / δόση = 783,60 €
40,43 € / δόση = 788,08 €
38,58 € / δόση = 792,63 €
36,90 € / δόση = 797,10 €
35,38 € / δόση = 801,65 €
33,99 € / δόση = 806,27 €
32,72 € / δόση = 810,88 €
31,55 € / δόση = 815,50 €
30,47 € / δόση = 820,12 €
29,47 € / δόση = 824,80 €
28,55 € / δόση = 829,49 €
27,69 € / δόση = 834,24 €
26,88 € / δόση = 839,00 €
26,13 € / δόση = 843,75 €
25,42 € / δόση = 848,57 €
24,76 € / δόση = 853,40 €
24,14 € / δόση = 858,22 €
23,55 € / δόση = 863,11 €
23,00 € / δόση = 868,00 €
Άτοκες Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard
Δεν υπάρχει η δυνατότητα για άτοκες δόσεις με κάρτες American Express και Diners
344,50 € / δόση = 689,00 €
229,67 € / δόση = 689,00 €
172,25 € / δόση = 689,00 €
137,80 € / δόση = 689,00 €
114,83 € / δόση = 689,00 €
HP Laptop 15-fc0000nv
The HP 15.6" Laptop PC comes feature-packed for productivity and making your wallet—and the planet—happy. Built with recycled materials, this powerful HP laptop features an AMD Processor, ample storage, and mesmerizing graphics—plus, its 85% screen-to-body ratio and 3-sided narrow bezel offer plenty of room to do and see more that matters.
Stay connected on your terms
Be seen and heard clearly and securely with a HP True Vision camera and background noise-reducing microphones.
.png)
Your all-day, anywhere productivity powerhouse
Face the day with an AMD Processor, long battery life, ample storage, and fast wireless connections.
.png)
Sustainable and forward-thinking design
Thoughtfully designed, containing recycled plastics and is EPEAT® Gold Registered and ENERGY STAR® Certified.
.png)
| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | 15-fc0000nv - Ryzen 7-7730U - 16GB - 512GB SSD - AMD Radeon Graphics - Windows 11 Home |
| Part Number | D0DH9EA |
| Κατηγορία | Laptop |
| Τύπος Laptop | Home/Business |
| Εύρος Διαγωνίου | 15" εώς 16.9" |
| Διαγώνιος | 15.6" (micro-edge, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC) |
| Ανάλυση Οθόνης | FullHD (έως 1920x1280) 1920x1080 |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen™ 7/ΑΙ 7/7 Pro |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | AMD Ryzen 7 7730U (2.00GHz base clock - Max boost clock up to 4.50GHz, 16MB L3 Cache - 8 Cores / 16 Threads) |
| Μνήμη RAM | 16GB (1x16GB) 3200MHz SO-DIMM, up to 32GB maximum memory (x2 slots) |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| Δίσκος | 512GB NVMe SSD |
| Κάρτα Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | AMD Radeon™ Graphics |
| Υποστήριξη Δικτύου | WiFi a/b/g/n/ac/ax - Realtek Wi-Fi 6 (2x2) Bluetooth v5.4 |
| Συνδέσεις | 2x USB 3.2 type A Gen 1 1x USB 3.2 type C Gen 1 1x HDMI v1.4b |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Πληκτρολόγιο | Ελληνικό |
| Βάρος | Κάτω από 2 κιλά (1.59 kg) |
| Λοιπά στοιχεία | Webcam: 720p HD HP True Vision camera with privacy shutter, temporal noise reduction Audio Dual speakers Dual array digital microphones, integrated in camera module 1x stereo headphone/ microphone combo jack Design Color: Natural silver Dimensions: 35.98 x 23.6 x 1.86 cm Power Battery: HP 3-cell, 41 Wh Li-ion AC Adapter: HP Smart 45 W External AC power adapter |
| Εγγύηση | 2 Έτη, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 210969641 |



