Προϊόντα

Αξεσουάρ Δικτυακών

1801
networking-accessories
6

Pataco ADSL Splitter Annex A - PSTN

Κωδικός Msystems: 001-18189 - Part Number: NET046 KXN
Το Pataco Filter χρησιμοποιείται για να απομονώσει τις ανεπιθύμητες συχνότητες και παράλληλα εγγυάται την ταυτόχρονη χρήση ADSL/PSTN modem και τηλεφωνικής συσκευής
Εγγύηση:
1 Έτος
Αποστολή με 4,00 € εντός Αττικής (Δωρεάν για παραγγελίες πάνω από 60€) Αποστολή με 4,00 € εκτός Αττικής με courier Άμεση δωρεάν παραλαβή από το κατάστημα
Άμεσα διαθέσιμο
2,90 €

Roline Coupler (Μούφα) RJ45 8P/8C 1:1 STP [21.17.3002-20]

Κωδικός Msystems: 001-29132 - Part Number: 21.17.3002-20
Αποστολή με 4,00 € εντός Αττικής (Δωρεάν για παραγγελίες πάνω από 60€) Αποστολή με 4,00 € εκτός Αττικής με courier Άμεση δωρεάν παραλαβή από το κατάστημα
Άμεσα διαθέσιμο
4,50 €

Tp-Link Power over Ethernet Injector V4.0

Κωδικός Msystems: 001-32403 - Part Number: TL-POE150S
Το PoE Injector TL-POE150S είναι πλήρως συμβατό με το πρότυπο IEEE 802.3af και λειτουργεί με συσκευές PoE PD (Τροφοδοτούμενες Συσκευές), συμβατές με IEEE 802.3af ή PoE Receives (Δέκτες PoE), όπως το TL-POE10R της TP-LINK, ή άλλο παρόμοιο προϊόν, για να επεκτείνετε το δίκτυό σας σε σημεία όπου δεν υπάρχει ρεύμα και θέλετε να συνδέσετε συσκευές όπως AP, IP Κάμερα ή IP Τηλέφωνο, κ.ά.
Εγγύηση:
2 Έτη
Αποστολή με 4,00 € εντός Αττικής (Δωρεάν για παραγγελίες πάνω από 60€) Αποστολή με 4,00 € εκτός Αττικής με courier Άμεση δωρεάν παραλαβή από το κατάστημα
Άμεσα διαθέσιμο
15,90 €

D-Link Power over Ethernet Injector

Κωδικός Msystems: 001-35824 - Part Number: DPE-101GI
Το DPE-101GI Gigabit PoE Injector έχει σχεδιαστεί για να παρέχει τροφοδοσία και σύνδεση δεδομένων σε συσκευές PoE όπως μια IP κάμερα ή ασύρματο Access point. Mε στανταρ 802.3af IEEE το DPE-101G σας δίνει τη δυνατότητα να τοποθετήσετε τη συσκευή PoE σας, σχεδόν οπουδήποτε σε ένα κτίριο, όπως σε οροφές ή κοντά σε εισόδους, εξαλείφοντας την ανάγκη για μια κοντινή πρίζα για να σας παρέχει ηλεκτρικό ρεύμα. Το DPE-101GI D-Link συνδυάζει την ενέργεια τροφοδοσίας με μια σύνδεση δικτύου Gigabit και Gigabit Power over Ethernet σήμα (PoE), επιτρέποντας σε ένα μόνο καλώδιο Ethernet να μεταφέρουν δεδομένα και ενέργεια σε μια συσκευή.
Εγγύηση:
2 Έτη
Αποστολή με 4,00 € εντός Αττικής (Δωρεάν για παραγγελίες πάνω από 60€) Αποστολή με 4,00 € εκτός Αττικής με courier Δωρεάν παραλαβή από το κατάστημα
1-3 εργάσιμες
34,90 €

Tp-Link MC200CM Gigabit Media Converter, Gbit RJ45 Multi-Mode FC v.4

Κωδικός Msystems: 001-35774 - Part Number: MC200CM
The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, the MC200CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC200CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data.
Εγγύηση:
2 Έτη
Αποστολή με 4,00 € εντός Αττικής (Δωρεάν για παραγγελίες πάνω από 60€) Αποστολή με 4,00 € εκτός Αττικής με courier Δωρεάν παραλαβή από το κατάστημα
1-2 εργάσιμες
39,90 €

EnGenius SkyKey I - Network Management Platform

Κωδικός Msystems: 001-52204
For IT managers or administrators at small and medium businesses who need to quickly and easily manage access points and switches, SkyKey’s intuitive interface and simple plug-and-play integration securely provide efficient device management, cloud accessibility that allows cloud management of multiple SkyKey’s from a single portal, and visibility without requiring a dedicated server.
Εγγύηση:
2 Έτη
Δωρεάν μεταφορικά εντός Αττικής Αποστολή με 4,00 € εκτός Αττικής με courier Δωρεάν παραλαβή από το κατάστημα
1-2 εργάσιμες
166,50 €