Το Pataco Filter χρησιμοποιείται για να απομονώσει τις ανεπιθύμητες συχνότητες και παράλληλα εγγυάται την ταυτόχρονη χρήση ADSL/PSTN modem και τηλεφωνικής συσκευής

Κωδικός Msystems:
001-18189
Εγγύηση:
1 Έτος
2,90 €
Χωρίς ΦΠΑ: 2,34 €

Άμεσα διαθέσιμο

Κωδικός Msystems:
001-29132
3,90 €
Χωρίς ΦΠΑ: 3,15 €

Άμεσα διαθέσιμο

Το Pataco Filter χρησιμοποιείται για να απομονώσει τις ανεπιθύμητες συχνότητες και παράλληλα εγγυάται την ταυτόχρονη χρήση ADSL/ISDN modem και τηλεφωνικής συσκευής

Κωδικός Msystems:
001-18967
Εγγύηση:
1 Έτος
5,00 €
Χωρίς ΦΠΑ: 4,03 €

Άμεσα διαθέσιμο

Το PoE Injector TL-POE150S είναι πλήρως συμβατό με το πρότυπο IEEE 802.3af και λειτουργεί με συσκευές PoE PD (Τροφοδοτούμενες Συσκευές), συμβατές με IEEE 802.3af ή PoE Receives (Δέκτες PoE), όπως το TL-POE10R της TP-LINK, ή άλλο παρόμοιο προϊόν, για να επεκτείνετε το δίκτυό σας σε σημεία όπου δεν υπάρχει ρεύμα και θέλετε να συνδέσετε συσκευές όπως AP, IP Κάμερα ή IP Τηλέφωνο, κ.ά.

Κωδικός Msystems:
001-32403
Εγγύηση:
3 Έτη
18,00 €
Χωρίς ΦΠΑ: 14,52 €

Άμεσα διαθέσιμο

With the Lindy RJ-45 Port Blocker, you can quickly block open network ports and easily prevent users from connecting cables, devices or inserting foreign objects without permission.

Κωδικός Msystems:
001-47264
25,00 €
Χωρίς ΦΠΑ: 20,16 €

Άμεσα διαθέσιμο

Το DPE-101GI Gigabit PoE Injector έχει σχεδιαστεί για να παρέχει τροφοδοσία και σύνδεση δεδομένων σε συσκευές PoE όπως μια IP κάμερα ή ασύρματο Access point. Mε στανταρ 802.3af IEEE το DPE-101G σας δίνει τη δυνατότητα να τοποθετήσετε τη συσκευή PoE σας, σχεδόν οπουδήποτε σε ένα κτίριο, όπως σε οροφές ή κοντά σε εισόδους, εξαλείφοντας την ανάγκη για μια κοντινή πρίζα για να σας παρέχει ηλεκτρικό ρεύμα. Το DPE-101GI D-Link συνδυάζει την ενέργεια τροφοδοσίας με μια σύνδεση δικτύου Gigabit και Gigabit Power over Ethernet σήμα (PoE), επιτρέποντας σε ένα μόνο καλώδιο Ethernet να μεταφέρουν δεδομένα και ενέργεια σε μια συσκευή.

Κωδικός Msystems:
001-35824
Εγγύηση:
2 Έτη
28,90 €
Χωρίς ΦΠΑ: 23,31 €

1-3 εργάσιμες

With the Lindy RJ-45 Port Blocker, you can quickly block open network ports and easily prevent users from connecting cables, devices or inserting foreign objects without permission.

Κωδικός Msystems:
001-47267
29,00 €
Χωρίς ΦΠΑ: 23,39 €

Άμεσα διαθέσιμο

The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa. Designed under IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standards, the MC200CM is designed for use with multi-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector. The MC200CM supports shortwave (SX) laser specification at a full wire speed forwarding rate. It works at 850nm on both transmitting and receiving data.

Κωδικός Msystems:
001-35774
Εγγύηση:
2 Έτη
32,90 €
Χωρίς ΦΠΑ: 26,53 €

1-2 εργάσιμες
Καλάθι Αγορών

Δείτε το Καλάθι Αγορών σας
Το καλάθι σας είναι άδειο