Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από το καλάθι σου με επιτυχία.
Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από την Wishlist σου με επιτυχία.
Άδειασμα καλαθιού
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από το καλάθι σου με επιτυχία.
Άδειασμα Wishlist
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από την Wishlist σου με επιτυχία.
Ενημέρωση καλαθιού
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Ενημέρωση Wishlist
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Προσθήκη στην Wishlist
Προσθήκη στο καλάθι
Προσθήκη στο καλάθι
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Προσθήκη στο καλάθι
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στο καλάθι
Προσθήκη στην Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στην Wishlist
Ενημέρωση καλαθιού
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα του καλαθιού σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Ενημέρωση Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα της Wishlist σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Προϊόντα
HP 15-fd1012nv - Ultra 5-125U - 24GB - 1TB SSD - Intel Graphics - Windows 11 Home
686,00 €
Χωρίς ΦΠΑ: 553,23 €
Χωρίς ΦΠΑ: 553,23 €
1-2 εργάσιμες
Πληροφορίες
Κωδικός Msystems: 001-74767
Part Number: D0DJ1EA
Εγγύηση: 2 Έτη, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 210969641
Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard, American Express, Diners
Παρακάτω βλέπετε τις επιλογές για τις έντοκες δόσεις.
354,63 € / δόση = 713,37 €
237,49 € / δόση = 716,12 €
178,91 € / δόση = 720,23 €
143,76 € / δόση = 724,35 €
120,34 € / δόση = 728,53 €
103,61 € / δόση = 732,72 €
91,06 € / δόση = 736,90 €
81,30 € / δόση = 741,15 €
73,49 € / δόση = 745,41 €
67,11 € / δόση = 749,66 €
61,79 € / δόση = 753,98 €
57,29 € / δόση = 758,30 €
53,43 € / δόση = 762,63 €
50,09 € / δόση = 767,02 €
47,17 € / δόση = 771,34 €
44,59 € / δόση = 775,80 €
42,30 € / δόση = 780,19 €
40,25 € / δόση = 784,65 €
38,41 € / δόση = 789,17 €
36,74 € / δόση = 793,63 €
35,23 € / δόση = 798,16 €
33,85 € / δόση = 802,76 €
32,58 € / δόση = 807,35 €
31,42 € / δόση = 811,95 €
30,34 € / δόση = 816,55 €
29,35 € / δόση = 821,21 €
28,42 € / δόση = 825,88 €
27,57 € / δόση = 830,61 €
26,76 € / δόση = 835,34 €
26,01 € / δόση = 840,08 €
25,31 € / δόση = 844,88 €
24,65 € / δόση = 849,68 €
24,03 € / δόση = 854,48 €
23,45 € / δόση = 859,35 €
22,90 € / δόση = 864,22 €
Άτοκες Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard
Δεν υπάρχει η δυνατότητα για άτοκες δόσεις με κάρτες American Express και Diners
343,00 € / δόση = 686,00 €
228,67 € / δόση = 686,00 €
171,50 € / δόση = 686,00 €
137,20 € / δόση = 686,00 €
114,33 € / δόση = 686,00 €
HP Laptop 17-cp3003nv
The HP 15.6" Laptop PC empowers you to do more with the reliable power of an Intel® Processor, plus ample storage, and powerful graphics in a sleek, thoughtfully designed device. Created for wherever the day takes you and built with ocean-bound and post-consumer recycled plastics, it’s easy to show some love for the planet.
Built to keep you connected to everyone
HP True Vision Camera comes with a privacy door, dual mics, and advanced noise-reduction.
.png)
Take on the day, every day
Face any day with a dependable Intel® Processor, ample storage, fast connections, and lots of memory.
.png)
Productivity at the speed of life
See the content that matters most with an 85% screen-to-body ratio and crisp quality display.
.png)
| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | 15-fd1012nv - Ultra 5-125U - 24GB - 1TB SSD - Intel Graphics - Windows 11 Home |
| Part Number | D0DJ1EA |
| Κατηγορία | Laptop |
| Τύπος Laptop | Home/Business |
| Εύρος Διαγωνίου | 15" εώς 16.9" |
| Διαγώνιος | 15.6" (IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB) |
| Ανάλυση Οθόνης | FullHD (έως 1920x1280) 1920x1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core™ 5/i5/Ultra 5 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Ultra 5 125H (Turbo Boost 4,50GHz, 18MB Cache, 14th Gen Meteor Lake, 14 Cores / 18 Threads) |
| Μνήμη RAM | 24GB (1x24GB) 5600MHz, Maximum memory up to 24GB (2x slots) |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Δίσκος | 1TB NVMe SSD - Gen 4 |
| Κάρτα Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel® Graphics (Intel® Arc™ Graphics capabilities require Dual Channel memory) |
| Υποστήριξη Δικτύου | WiFi a/b/g/n/ac/ax - Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2x2) Bluetooth v5.2 |
| Συνδέσεις | 2x USB 3.2 type A Gen 1 1x USB 3.2 type C Gen 1 (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4b, HP Sleep and Charge) 1x HDMI v1.4b |
| Τύπος Panel | IPS/Type IPS |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Πληκτρολόγιο | Ελληνικό |
| Βάρος | Κάτω από 2 κιλά (1.59 kg) |
| Λοιπά στοιχεία | Webcam: 720p HD HP True Vision camera with privacy shutter, temporal noise reduction Audio Dual speakers Dual array digital microphones, integrated in camera module 1x stereo headphone/ microphone combo jack Design Color: Natural silver Dimensions: 35.98 x 23.6 x 1.86 cm Power Battery: HP 3-cell, 41 Wh Li-ion AC Adapter: HP Smart 45 W External AC power adapter |
| Εγγύηση | 2 Έτη, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 210969641 |



