Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από το καλάθι σου με επιτυχία.
Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από την Wishlist σου με επιτυχία.
Άδειασμα καλαθιού
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από το καλάθι σου με επιτυχία.
Άδειασμα Wishlist
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από την Wishlist σου με επιτυχία.
Ενημέρωση καλαθιού
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Ενημέρωση Wishlist
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Προσθήκη στην Wishlist
Προσθήκη στο καλάθι
Προσθήκη στο καλάθι
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Προσθήκη στο καλάθι
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στο καλάθι
Προσθήκη στην Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στην Wishlist
Ενημέρωση καλαθιού
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα του καλαθιού σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Ενημέρωση Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα της Wishlist σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Προϊόντα
HP AI 15-fd2004nv - Ultra 5-225U - 16GB - 512GB SSD - Intel Arc Graphics - FreeDOS
622,00 €
Χωρίς ΦΠΑ: 501,61 €
Χωρίς ΦΠΑ: 501,61 €
1-2 εργάσιμες
Πληροφορίες
Κωδικός Msystems: 001-74764
Part Number: CL3H5EA
Εγγύηση: 2 Έτη, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 210969641
Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard, American Express, Diners
Παρακάτω βλέπετε τις επιλογές για τις έντοκες δόσεις.
321,54 € / δόση = 646,82 €
215,34 € / δόση = 649,31 €
162,22 € / δόση = 653,04 €
130,35 € / δόση = 656,77 €
109,11 € / δόση = 660,56 €
93,94 € / δόση = 664,36 €
82,56 € / δόση = 668,15 €
73,71 € / δόση = 672,01 €
66,63 € / δόση = 675,87 €
60,85 € / δόση = 679,72 €
56,03 € / δόση = 683,64 €
51,95 € / δόση = 687,56 €
48,45 € / δόση = 691,48 €
45,42 € / δόση = 695,46 €
42,77 € / δόση = 699,38 €
40,43 € / δόση = 703,42 €
38,36 € / δόση = 707,40 €
36,50 € / δόση = 711,44 €
34,83 € / δόση = 715,55 €
33,32 € / δόση = 719,59 €
31,94 € / δόση = 723,70 €
30,69 € / δόση = 727,86 €
29,54 € / δόση = 732,03 €
28,49 € / δόση = 736,20 €
27,51 € / δόση = 740,37 €
26,61 € / δόση = 744,60 €
25,77 € / δόση = 748,83 €
24,99 € / δόση = 753,12 €
24,27 € / δόση = 757,41 €
23,59 € / δόση = 761,70 €
22,95 € / δόση = 766,06 €
22,35 € / δόση = 770,41 €
21,79 € / δόση = 774,76 €
21,26 € / δόση = 779,18 €
20,76 € / δόση = 783,60 €
Άτοκες Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard
Δεν υπάρχει η δυνατότητα για άτοκες δόσεις με κάρτες American Express και Diners
311,00 € / δόση = 622,00 €
207,33 € / δόση = 622,00 €
155,50 € / δόση = 622,00 €
124,40 € / δόση = 622,00 €
103,67 € / δόση = 622,00 €
HP Laptop AI 15-fd2004nv
Το laptop HP 15,6" AI προσφέρει σταθερή απόδοση με έναν επεξεργαστή Intel® Core™ Ultra υψηλής απόκρισης, ενσωματωμένη τεχνητή νοημοσύνη, κάμερα υψηλής ποιότητας και γρήγορο Wi-Fi. Δώστε ώθηση στην παραγωγικότητά σας με άφθονο χώρο αποθήκευσης, κλειδί Copilot εύκολης πρόσβασης για άμεση βοήθεια με τεχνητή νοημοσύνη και HP Fast Charge για γρήγορη φόρτιση της μπαταρίας σας.
Παραμείνετε σε επαφή με εντυπωσιακή ευκρίνεια
Συνομιλία βίντεο με ζωηρή ευκρίνεια με κάμερα υψηλής ποιότητας, ψηφιακά μικρόφωνα διπλής συστοιχίας και γρήγορη συνδεσιμότητα.
.png)
Διατηρήστε την παραγωγικότητά σας με ενσωματωμένη ισχύ τεχνητής νοημοσύνης
Παραμείνετε παραγωγικοί με επεξεργαστή Intel® Core™ Ultra, μπαταρία ταχείας φόρτισης και πλήκτρο Copilot εύκολης πρόσβασης.
.png)
Κατασκευασμένος για ένα καλύτερο αύριο
Αυτός ο αξιόπιστος υπολογιστής έχει σχεδιαστεί προσεκτικά με ανακυκλωμένα υλικά και διαθέτει καταχώρηση EPEAT® Gold.
.png)
| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | AI 15-fd2004nv - Ultra 5-225U - 16GB - 512GB SSD - Intel Arc Graphics - FreeDOS |
| Part Number | CL3H5EA |
| Κατηγορία | Laptop |
| Τύπος Laptop | Home/Business |
| Εύρος Διαγωνίου | 15" εώς 16.9" |
| Διαγώνιος | 15.6" (micro-edge, anti-glare, 250 nits, 62.5% sRGB) |
| Ανάλυση Οθόνης | FullHD (έως 1920x1280) 1920x1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core™ 5/i5/Ultra 5 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Ultra 5 225U (Turbo Boost up to 4.80GHz, 12MB Cache, Arrow Lake - 12 Cores / 14 Threads) |
| Μνήμη RAM | 16GB (2x8GB) 5600MHz SO-DIMM, up to 24GB maximum memory (x2 slots) |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Δίσκος | 512GB NVMe SSD - Gen 4.0 x4 |
| Κάρτα Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel® Arc™ Graphics |
| Υποστήριξη Δικτύου | WiFi a/b/g/n/ac/ax - Realtek Wi-Fi 6 (2x2) Bluetooth v5.4 |
| Συνδέσεις | 2x USB 3.2 type A Gen 1 1x USB 3.2 type C Gen 1 (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4b, HP Sleep and Charge) 1x HDMI v1.4b |
| Λειτουργικό Σύστημα | FreeDOS |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Copilot+ PC |
| Πληκτρολόγιο | Ελληνικό - AI hotkey |
| Βάρος | Κάτω από 2 κιλά (1.65 kg) |
| Λοιπά στοιχεία | Webcam: 720p HD HP True Vision camera with privacy shutter, temporal noise reduction Audio Dual speakers Dual array digital microphones, integrated in camera module 1x stereo headphone/ microphone combo jack Design Color: Natural silver Dimensions: 35.98 x 23.6 x 1.86 cm Power Battery: HP 3-cell, 41 Wh Li-ion AC Adapter: HP 45W USB Type-C power adapter |
| Εγγύηση | 2 Έτη, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 210969641 |



