Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από το καλάθι σου με επιτυχία.
Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από την Wishlist σου με επιτυχία.
Άδειασμα καλαθιού
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από το καλάθι σου με επιτυχία.
Άδειασμα Wishlist
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από την Wishlist σου με επιτυχία.
Ενημέρωση καλαθιού
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Ενημέρωση Wishlist
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Προσθήκη στην Wishlist
Προσθήκη στο καλάθι
Προσθήκη στο καλάθι
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Προσθήκη στο καλάθι
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στο καλάθι
Προσθήκη στην Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στην Wishlist
Ενημέρωση καλαθιού
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα του καλαθιού σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Ενημέρωση Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα της Wishlist σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Προϊόντα
HP EliteBook 8 G1a - Ryzen AI 7-350 - 32GB - 1TB SSD - AMD Radeon 860M Graphics - Windows 11 Pro

HP Elite Notebook Cashback:
Με την αγορά του συγκεκριμένου HP Elite Notebook, η HP σας επιστρέφει 80 ευρώ.Περισσότερες πληροφορίες για το πρόγραμμα Cashback και για την αίτηση επιστροφής χρημάτων κάντε κλικ εδώ. Η προσφορά ισχύει για αγορές έως και την 31/07/2026 & αιτήσεις που θα γίνουν εντός 30 ημερών από την ημερομηνία αγοράς. Για κάθε αγορασμένο Επιλέξιμο προϊόν HP μπορεί να υποβληθεί μόνο μία (1) αίτηση. Η Προωθητική ενέργεια περιορίζεται κατ' ανώτατο όριο σε πέντε (5).
1.529,00 €
Χωρίς ΦΠΑ: 1.233,06 €
Χωρίς ΦΠΑ: 1.233,06 €
Κατόπιν Παραγγελίας
Πληροφορίες
Κωδικός Msystems: 001-73229
Part Number: C4JF4ET
Εγγύηση: 3 Έτη, Next Business Day OnSite, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416
Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard, American Express, Diners
Παρακάτω βλέπετε τις επιλογές για τις έντοκες δόσεις.
για άτοκες δόσεις πρέπει το συνολικό ποσό της παραγγελίας σας να ξεπερνά τα 200€
790,42 € / δόση = 1.590,01 €
529,34 € / δόση = 1.596,12 €
398,76 € / δόση = 1.605,30 €
320,42 € / δόση = 1.614,47 €
268,21 € / δόση = 1.623,80 €
230,92 € / δόση = 1.633,12 €
202,96 € / δόση = 1.642,45 €
181,20 € / δόση = 1.651,93 €
163,80 € / δόση = 1.661,41 €
149,58 € / δόση = 1.670,89 €
137,72 € / δόση = 1.680,52 €
127,70 € / δόση = 1.690,16 €
119,10 € / δόση = 1.699,79 €
111,65 € / δόση = 1.709,57 €
105,14 € / δόση = 1.719,21 €
99,39 € / δόση = 1.729,15 €
94,29 € / δόση = 1.738,93 €
89,72 € / δόση = 1.748,87 €
85,62 € / δόση = 1.758,96 €
81,90 € / δόση = 1.768,90 €
78,52 € / δόση = 1.778,99 €
75,44 € / δόση = 1.789,24 €
72,61 € / δόση = 1.799,48 €
70,02 € / δόση = 1.809,72 €
67,62 € / δόση = 1.819,97 €
65,41 € / δόση = 1.830,37 €
63,35 € / δόση = 1.840,76 €
61,44 € / δόση = 1.851,31 €
59,65 € / δόση = 1.861,86 €
57,98 € / δόση = 1.872,41 €
56,42 € / δόση = 1.883,12 €
54,95 € / δόση = 1.893,82 €
53,57 € / δόση = 1.904,52 €
52,27 € / δόση = 1.915,38 €
51,04 € / δόση = 1.926,23 €
Άτοκες Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard
Δεν υπάρχει η δυνατότητα για άτοκες δόσεις με κάρτες American Express και Diners
764,50 € / δόση = 1.529,00 €
509,67 € / δόση = 1.529,00 €
382,25 € / δόση = 1.529,00 €
305,80 € / δόση = 1.529,00 €
254,83 € / δόση = 1.529,00 €
HP EliteBook 8 G1a
Εξοπλισμένος με λειτουργίες τεχνητής νοημοσύνης επόμενης γενιάς, ο υπολογιστής HP EliteBook 8 G1a 16 ιντσών επόμενης γενιάς AI προσφέρει εξαιρετική απόδοση για απαιτητικούς φόρτους εργασίας με τεχνητή νοημοσύνη.
Η HP συνιστά Windows 11 Pro
Συνοψίστε και ξαναγράψτε περιεχόμενο, λάβετε σχετικές προτάσεις και παραμείνετε οργανωμένοι με το Microsoft Copilot.
.png)
Έλεγχος του επεξεργαστή AMD
Αναπτύξτε καινοτόμες ιδέες με τον εξαιρετικά γρήγορο επεξεργαστή AMD Ryzen™ με έως 50 TOPS NPU.
.png)
Μεγάλη διάρκεια ζωής μπαταρίας
Κάντε περισσότερα μεταξύ των φορτίσεων με διάρκεια ζωής μπαταρίας με αποτελεσματική διαχείριση μέσω τεχνητής νοημοσύνης επόμενης γενιάς.
.png)
| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | EliteBook 8 G1a - Ryzen AI 7-350 - 32GB - 1TB SSD - AMD Radeon 860M Graphics - Windows 11 Pro |
| Part Number | C4JF4ET |
| Κατηγορία | Laptop |
| Τύπος Laptop | Home/Business |
| Εύρος Διαγωνίου | μικρότερο από 15" |
| Διαγώνιος | 14" IPS, anti-glare, 400 nits, 100% sRGB |
| Ανάλυση Οθόνης | FullHD (έως 1920x1280) 1920x1200 |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen™ 7/ΑΙ 7/7 Pro |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | AMD Ryzen™ AI 7 350 (2.00GHz base clock - Max boost clock up to 5.00GHz, 16MB L3 Cache - 8 Cores / 16 Threads) |
| Μνήμη RAM | 32GB (1x32GB) 5600MHz SO-DIMM, up to 64GB maximum memory (x2 slots) |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Δίσκος | 1TB NVMe SSD Gen 4 |
| Κάρτα Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon™ 860M Graphics |
| Υποστήριξη Δικτύου | WiFi a/b/g/n/ac/ax/be - MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2x2) Bluetooth v5.4 |
| Συνδέσεις | 1x USB 3.2 type A Gen 1 (powered) 1x USB 3.2 type C Gen 1 (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI v2.1 2x Thunderbolt 4 (USB Type C) (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) |
| Τύπος Panel | IPS/Type IPS |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Fingerprint Reader Copilot+ PC Thunderbolt |
| Πληκτρολόγιο | Ελληνικό Backlit - AI hotkey |
| Βάρος | Κάτω από 2 κιλά (1.39 kg) |
| Λοιπά στοιχεία | Webcam: 5MP + IR AI camera Audio Audio by Poly Studio dual stereo speakers with discrete amplifiers integrated dual array microphones 1x stereo headphone/ microphone combo jack Design Dimensions: 31.56 x 22.2 x (1.17 ~ 1.55) cm Color: Glacier silver Power Power Adapter: HP 100W USB Type-C® slim adapter Battery: HP Long Life 3-cell, 62 Wh Li-ion polymer |
| Εγγύηση | 3 Έτη, Next Business Day OnSite, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416 |


