Προϊόντα
HP EliteBook 830 G7 - i5-10210U - 8GB - 256GB SSD - Win 10 Pro
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Πληροφορίες
Δόσεις
Άτοκες Δόσεις
Πλοηγηθείτε με ασφάλεια όλη την ημέρα
Η συνεργατική προσέγγιση της εργασίας απαιτεί έναν ισχυρό, ασφαλή και ανθεκτικό φορητό υπολογιστή που διατηρεί τους χρήστες συνδεδεμένους και παραγωγικούς σε οποιοδήποτε περιβάλλον. Ανταποκριθείτε στις απαιτήσεις ταυτόχρονης εκτέλεσης εργασιών και μετακινήσεων της ημέρας σας με τον όμορφα σχεδιασμένο, ελαφρύ HP EliteBook 830 G7.
Σχεδίαση για μεγαλύτερη άνεση
Ο εξαιρετικά λεπτός και ελαφρύς HP EliteBook 830 G7 13,3 ιντσών με αναλογία οθόνης προς σώμα 85% μεταφέρεται εύκολα από συνάντηση σε συνάντηση. Επίσης, περιλαμβάνει νέο πληκτρολόγιο και clickpad, τα οποία είναι αθόρυβα και βολικά κατά τη χρήση τους.
Εργαστείτε ξέγνοιαστα
Οι λειτουργίες ασφάλειας της HP συνεργάζονται μεταξύ τους για τη δημιουργία μιας ανθεκτικής άμυνας που είναι πάντα ενεργοποιημένη και σε δράση. Από το BIOS μέχρι το πρόγραμμα περιήγησης, εκτός και πέρα από το λειτουργικό σύστημα, αυτές οι συνεχώς εξελισσόμενες λύσεις προστατεύουν τον υπολογιστή σας από απειλές.
Με στόχο την επιτυχία
Εργαστείτε καλύτερα από ποτέ με τον HP EliteBook 830 με ασύρματη σύνδεση WiFi 6, μεγάλη διάρκεια ζωής μπαταρίας και ισχυρό επεξεργαστή 10ης γενιάς Intel® Core™.
| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | EliteBook 830 G7 - i5-10210U - 8GB - 256GB SSD - Win 10 Pro |
| Part Number | 176Y3EA |
| Κατηγορία | Laptop |
| Τύπος Laptop | Home/Business |
| Εύρος Διαγωνίου | μικρότερο από 15" |
| Διαγώνιος | 13.3" Anti Glare IPS 1000nit Display with HP Sure View privacy filter and ambient light sensor, NTSC 72% |
| Ανάλυση Οθόνης | FullHD (έως 1920x1280) 1920x1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core™ i/Ultra 5 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | i5-10210U (1.60GHz - Turbo Boost 4.20GHz, 6MB Cache, 10th Gen Comet Lake) |
| Μνήμη RAM | 8GB (1x8GB)2666Mhz, up to 64GB maximum memory (2x slots) |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| Δίσκος | 256GB NVMe SSD |
| Κάρτα Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel® Graphics UHD 620 |
| Υποστήριξη Δικτύου | WiFi a/b/g/n + AC Intel® Wi-Fi 6 AX201 2x2 Bluetooth V 5.0 |
| Συνδέσεις | 2x USB 3.1 type A (1x with PowerCharge) 1x HDMI V 1.4 2x Thunderbolt 3 (USB Type C) |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10 Pro 64bit |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Webcam 720p |
| Πληκτρολόγιο | Ελληνικό Backlit |
| Βάρος | Κάτω από 2 κιλά 1.23Kg |
| Λοιπά στοιχεία | AC Adapter: 65 Watt AC Adapter Battery: 4-Cell Battery, 53WHr Audio: Bang & Olufsen Stereo Speakers 1x Headphone/ Microphone combo jack |
| Εγγύηση | 3 Έτη, Pick Up & Return, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416 |



