Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από το καλάθι σου με επιτυχία.
Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από την Wishlist σου με επιτυχία.
Άδειασμα καλαθιού
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από το καλάθι σου με επιτυχία.
Άδειασμα Wishlist
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από την Wishlist σου με επιτυχία.
Ενημέρωση καλαθιού
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Ενημέρωση Wishlist
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Προσθήκη στην Wishlist
Προσθήκη στο καλάθι
Προσθήκη στο καλάθι
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Προσθήκη στο καλάθι
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στο καλάθι
Προσθήκη στην Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στην Wishlist
Ενημέρωση καλαθιού
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα του καλαθιού σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Ενημέρωση Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα της Wishlist σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Προϊόντα
HP Elitebook 865 G11 - Ryzen 7 PRO-8840U - 32GB - 1TB SSD - AMD Radeon™ 780M Graphics - Windows 11 Pro
-
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Εξαντλημένο
Πληροφορίες
Κωδικός Msystems: 001-70737
Part Number: 9G0Z4ET
Εγγύηση: 3 Έτη, Next Business Day Onsite, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416
Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard, American Express, Diners
Παρακάτω βλέπετε τις επιλογές για τις έντοκες δόσεις.
για άτοκες δόσεις πρέπει το συνολικό ποσό της παραγγελίας σας να ξεπερνά τα 200€
774,91 € / δόση = 1.558,81 €
518,95 € / δόση = 1.564,81 €
390,94 € / δόση = 1.573,80 €
314,13 € / δόση = 1.582,79 €
262,95 € / δόση = 1.591,94 €
226,39 € / δόση = 1.601,08 €
198,97 € / δόση = 1.610,23 €
177,65 € / δόση = 1.619,52 €
160,59 € / δόση = 1.628,81 €
146,64 € / δόση = 1.638,11 €
135,02 € / δόση = 1.647,55 €
125,19 € / δόση = 1.656,99 €
116,76 € / δόση = 1.666,44 €
109,46 € / δόση = 1.676,03 €
103,07 € / δόση = 1.685,48 €
97,44 € / δόση = 1.695,22 €
92,44 € / δόση = 1.704,81 €
87,96 € / δόση = 1.714,56 €
83,94 € / δόση = 1.724,45 €
80,29 € / δόση = 1.734,19 €
76,98 € / δόση = 1.744,09 €
73,96 € / δόση = 1.754,13 €
71,19 € / δόση = 1.764,17 €
68,65 € / δόση = 1.774,22 €
66,30 € / δόση = 1.784,26 €
64,12 € / δόση = 1.794,45 €
62,11 € / δόση = 1.804,65 €
60,23 € / δόση = 1.814,99 €
58,48 € / δόση = 1.825,33 €
56,85 € / δόση = 1.835,68 €
55,31 € / δόση = 1.846,17 €
53,87 € / δόση = 1.856,66 €
52,52 € / δόση = 1.867,15 €
51,24 € / δόση = 1.877,80 €
50,04 € / δόση = 1.888,44 €
Άτοκες Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard
Δεν υπάρχει η δυνατότητα για άτοκες δόσεις με κάρτες American Express και Diners
749,50 € / δόση = 1.499,00 €
499,67 € / δόση = 1.499,00 €
374,75 € / δόση = 1.499,00 €
299,80 € / δόση = 1.499,00 €
249,83 € / δόση = 1.499,00 €
HP EliteBook 865 G11 16 ιντσών
Εξοπλίστε τις ομάδες κορυφαίων παραγωγών με έναν υπολογιστή που παρέχει την ισχύ, την ασφάλεια και τα εργαλεία συνεργασίας που χρειάζονται για εργασία στο γραφείο ή σε υβριδικό περιβάλλον.
Παραγωγικότητα μεγάλης διάρκειας
Ενισχύστε το υβριδικό εργατικό δυναμικό σας με αυξημένες δυνατότητες συνδιάσκεψης και απόδοση που βασίζεται στην τεχνητή νοημοσύνη.
.png)
Κάμερα 5 MP
Συνδεθείτε με άλλα άτομα με έναν πιο προσωπικό τρόπο με χαρακτηριστικά συνδιάσκεψης που είναι ενσωματωμένα στον HP EliteBook 865.
.png)
Προστασία από το HP Wolf Security
Το HP Wolf Security for Business δημιουργεί μια ανθεκτική άμυνα που επιβάλλεται από το υλικό και είναι πάντα ενεργή.
.png)
| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | Elitebook 865 G11 - Ryzen 7 PRO-8840U - 32GB - 1TB SSD - AMD Radeon™ 780M Graphics - Windows 11 Pro |
| Part Number | 9G0Z4ET |
| Κατηγορία | Laptop |
| Τύπος Laptop | Home/Business |
| Εύρος Διαγωνίου | 15" εώς 16.9" |
| Διαγώνιος | 16" IPS, anti-glare, 800 nits, 100% sRGB, HP Sure View Reflect integrated privacy screen |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920x1200 |
| Επεξεργαστής | Ryzen™ 7 Pro |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | AMD Ryzen 7 PRO 8840U (3.30GHz - Turbo Boost 5.10GHz, 16MB Cache, Zen Architecture, 8 Cores - 16 Threads) |
| Μνήμη RAM | 32GB (1x32GB) 5600MHz SO-DIMM, up to 64GB maximum memory (x2 slots) |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Δίσκος | 1TB NVMe SSD Gen 4 |
| Κάρτα Γραφικών | AMD Radeon™ Graphics |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon™ 780M Graphics |
| Υποστήριξη Δικτύου | WiFi a/b/g/n/ac/ax MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2x2) Bluetooth v5.3 |
| Συνδέσεις | 2x USB 3.2 type A Gen 1 (1x charging, 1x power) 1x HDMI v2.1 2x Thunderbolt 4 (USB Type C) (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Xωρίς optical drive Greek Backlit Keyboard Card Reader Webcam 5 MP IR Fingerprint Reader |
| Οπισθοφωτισμός Πληκτρολογίου (Backlit) | Mε οπισθοφωτισμό |
| Βάρος | Κάτω από 2 κιλά (1.75 kg) |
| Λοιπά στοιχεία | Audio Audio by Poly Studio Dual stereo speakers with discrete amplifiers Integrated dual array microphones 1x headphone/ microphone combo Design Dimensions: 35.87 x 25.12 x 1.63 cm Power AC Power Adapter: 100W USB Type-C slim adapter Battery: HP Long Life 6-cell, 76 Wh Li-ion |
| Εγγύηση | 3 Έτη, Next Business Day Onsite, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416 |



