Προϊόντα
HP EliteBook x360 1020 G2 - i5-7200U - 8GB - 256GB SSD - Win 10 Pro
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Πληροφορίες
Δόσεις
Άτοκες Δόσεις
| CPU | Intel Core i5-7200U (2.50GHz - Turbo Boost 3.10GHz, 3MB Cache, 7th Gen Kaby Lake) |
| RAM | 8192MB LPDDR3 1866MHz |
| HDD | 256GB PCIe NVMe TLC SSD |
| VGA | Intel Graphics HD 620 |
| Monitor | 12.5" Full HD Touch (1920x1080) Wide LED IPS eDP 700cd/m2 and 100% sRGB with Ultra Wide Viewing Angles |
| Optical | Xωρίς optical drive |
| Λειτουργικό | Microsoft Windows 10 Pro 64bit |
| Λοιπά στοιχεία | 2x Usb 3.1 Type-C (with Thunderbolt support), 1x HDMI 1.4, Intel Dual Band Wireless-AC 8265 802.11ac, Bluetooth 4.2, Integrated HD WebCam, 1x Headphone/ Microphone combo jack |
| Extras | Greek Qwerty Backlit Keyboard, Multi-touch gesture-enabled pad, Battery: 4 Cell Li-Ion 49WHr, 65W AC Adapter. |
| Βάρος | 1.13Kg |
Ξαφνικά, μπορείτε να έχετε το γραφείο σας μαζί σας όπου κι αν βρεθείτε, με τον πιο λεπτό και ελαφρύ επαγγελματικό μετατρέψιμο υπολογιστή μας. Στο γραφείο ή στο εξωτερικό, πηγαίνετε όπου σας πάει η δουλειά, με προδιαγραφές υψηλής απόδοσης, κορυφαία στον κλάδο ασφάλεια και εξαιρετική εμπειρία συνεργασίας.
Ιδανικός για επαγγελματίες σε κίνηση που χρειάζονται τον καλύτερο επαγγελματικό, ανθεκτικό φορητό υπολογιστή στην κατηγορία του, με βελτιωμένη απόδοση συστήματος και γραφικών σε διαχειριζόμενο περιβάλλον IT.
Οι πιο ασφαλείς και διαχειρίσιμοι υπολογιστές μας
Προστασία απλή και διαχειρίσιμη, χάρη σε μια πρωτοποριακή σουίτα χαρακτηριστικών ασφαλείας που σας επιτρέπει να περιηγείστε με σιγουριά, κρατά τα περίεργα βλέμματα μακριά και παρακολουθεί και επαναφέρει το BIOS της μνήμης αυτόματα.
Συμμετέχετε σε διασκέψεις ακόμα και αν βρίσκεστε εκτός γραφείου
Την εποχή των μετακινήσεων, η δυνατότητα συνεργασίας εξ αποστάσεως είναι σημαντική για τη διατήρηση του συγκριτικού πλεονεκτήματος. Απολαύστε καθαρή επικοινωνία με τα πέντε ηχεία με ήχο από την Bang & Olufsen και διαχειριστείτε τις κλήσεις γρήγορα με το πληκτρολόγιο HP Premium Collaboration.
Περιηγηθείτε με αυτοπεποίθηση
Προστατέψτε τον υπολογιστή σας από μολυσμένες τοποθεσίες web, κακόβουλο λογισμικό, ransomware και ιούς, με το HP Sure Click, την ασφάλεια μέσω υλικού για τα προγράμματα περιήγησης στο web.
Κρατήστε τους περίεργους στο σκοτάδι
Προστατευτείτε στη στιγμή από τα περίεργα βλέμματα, με το προαιρετικό ενσωματωμένο φίλτρο ιδιωτικότητας HP Sure View. Με το πάτημα ενός κουμπιού η οθόνη σας δεν μπορεί να διαβαστεί από τους γύρω σας, ενώ εσείς βλέπετε καθαρά το περιεχόμενό της.
Προστασία με αυτόματη αποκατάσταση
Ξεκινήστε με αυθεντικό HP BIOS κάθε φορά. Το HP Sure Start Gen3 παρακολουθεί το BIOS της μνήμης, ανακτά την πλατφόρμα χωρίς παρεμβάσεις από τον χρήστη ή τον διαχειριστή, επαναφέρει το BIOS σε μια προσαρμοσμένη κατάσταση και είναι έτοιμο για εταιρική κεντρική διαχείριση.
| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | EliteBook x360 1020 G2 - i5-7200U - 8GB - 256GB SSD - Win 10 Pro |
| Part Number | 1EP68EA |
| Κατηγορία | Laptop |
| Τύπος Laptop | 2-in-1 Tablet PC |
| Διαγώνιος | 12.5" |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920x1080 |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ i5 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | i5-7200U |
| Μνήμη RAM | 8GB (1x8GB) |
| Τύπος Μνήμης | DDR3L |
| Δίσκος | 256GB NVMe SSD |
| Κάρτα Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel® Graphics |
| Υποστήριξη Δικτύου | WiFi a/b/g/n + AC Bluetooth |
| Συνδέσεις | 2x USB 3.1 type C 1x HDMI |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10 Pro |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Greek Backlit Keyboard Webcam Touchscreen |
| Βάρος | Κάτω από 2 κιλά |
| Εγγύηση | 3 Έτη, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416 |



