Προϊόντα
HP OmniBook X 14 Snapdragon X1P-42-100 - 16GB - 1TB SSD - Qualcomm Adreno GPU - Windows 11 Home
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Πληροφορίες
Δόσεις
Άτοκες Δόσεις
HP OmniBook X Laptop 14-fe1000nv
Οι υπολογιστές τεχνητής νοημοσύνης επόμενης γενιάς HP OmniBook X έχουν σχεδιαστεί για να υποστηρίζουν την παραγωγικότητά σας.
Ξεκλειδώστε τις υπερδυνάμεις παραγωγικότητας με τεχνητή νοημοσύνη
Η μηχανή τεχνητής νοημοσύνης με αποκλειστική NPU μαθαίνει από εσάς και απελευθερώνει επαναλαμβανόμενες εργασίες, αναβαθμίζοντας τις δεξιότητές σας.
.png)
Ο ιδανικός συνδυασμός απόδοσης και φορητότητας
Εργαστείτε οπουδήποτε με έναν υπολογιστή Snapdragon X Plus και εξασφαλίστε ισχύ όλη την ημέρα με διάρκεια ζωής μπαταρίας έως 26 ώρες.
.png)
Εργαλεία συνεργασίας για γνήσιες συνδέσεις
Αναβαθμίστε κάθε κλήση με μια κάμερα 5MP, εφέ Windows Studio, οθόνη 14" και ρύθμιση ήχου Poly Studio.
.png)
Απελευθερώστε τις δυνατότητές σας με τη νέα εποχή των υπολογιστών που βασίζεται στην τεχνητή νοημοσύνη
Εξασφαλίστε μια νέα οπτική
Από το ανανεωμένο μενού έναρξης ανακαλύψτε νέους τρόπους για να συνδεθείτε με τα αγαπημένα σας πρόσωπα, ειδήσεις, παιχνίδια και περιεχόμενο - τα Windows 11 είναι το κατάλληλο μέρος για να σκεφτείτε, να εκφραστείτε και να δημιουργήσετε με φυσικό τρόπο.
Οκταπύρηνος επεξεργαστής Snapdragon X Plus
Μπείτε στο ρυθμό σας με τον γρήγορο και έξυπνο επεξεργαστή Snapdragon X Plus 8 πυρήνων. Πετύχετε περισσότερα κάθε μέρα με δυναμική απόδοση για απρόσκοπτη πολυδιεργασία. Τα εργαλεία τεχνητής νοημοσύνης βελτιώνουν την παραγωγικότητα και τη συνδεσιμότητα, ενώ απολαμβάνουν μεγάλη διάρκεια ζωής μπαταρίας.
Κάρτα γραφικών Qualcomm Adreno
Απολαύστε γραφικά υψηλής απόδοσης και μια πλούσια εμπειρία χρήστη βελτιστοποιώντας παράλληλα την κατανάλωση ενέργειας. Αναβαθμίστε το περιβάλλον εργασίας χρήστη της φορητής συσκευής, τα παιχνίδια και τις εφαρμογές με προηγμένα γραφικά με γρήγορη ανταπόκριση και κορυφαία φορητή συνδεσιμότητα.
Λόγος διαστάσεων 16:10
Ο λόγος διαστάσεων 16:10 σας επιτρέπει να προβάλλετε περισσότερο περιεχόμενο κάνοντας λιγότερη κύλιση.
.png)
| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | OmniBook X 14 Snapdragon X1P-42-100 - 16GB - 1TB SSD - Qualcomm Adreno GPU - Win 11 Home |
| Part Number | B61P6EA |
| Κατηγορία | Laptop |
| Τύπος Laptop | Home/Business |
| Εύρος Διαγωνίου | μικρότερο από 15" |
| Διαγώνιος | 14" IPS Display, 60Hz, 300nits, 100% sRGB - Low Blue Light, Corning Gorilla Glass 3 |
| Ανάλυση Οθόνης | 2240x1400 |
| Επεξεργαστής | Qualcomm Snapdragon |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Snapdragon X1P-42-100 (30MB Cache, up to 3.4GHz, 8 cores, 8 Threads; Qualcomm AI Engine up to 45 total TOPs) |
| Μνήμη RAM | 16GB 8448MHz, Soldered On-Board, Not Upgradable |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5X |
| Δίσκος | 1TB NVMe SSD - Gen 4.0 x4 |
| Κάρτα Γραφικών | Qualcomm |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Qualcomm Adreno X1 |
| Υποστήριξη Δικτύου | WiFi a/b/g/n/ac/ax - WiFi 6E Qualcomm FastConnect 6900 (2x2, Dual Band Simultaneous (DBS)) Bluetooth (v 5.3) |
| Συνδέσεις | 1x USB 3.2 type A Gen 2 (with HP Sleep and Charge) 1x USB 3.2 type C Gen 2 (Supports PD, DP v1.4a, HP Sleep and Charge) 1x USB 4.0 type C (Supports PD, DP v1.4a, HP Sleep and Charge) |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Xωρίς optical drive Greek Backlit Keyboard Webcam - 5MP + IR camera with privacy shutter |
| Οπισθοφωτισμός Πληκτρολογίου (Backlit) | Mε οπισθοφωτισμό |
| Βάρος | Κάτω από 2 κιλά (~ 1.34 kg) |
| Λοιπά στοιχεία | Audio Dual speakers, HP Audio Boost, Poly Studio Dual array digital microphones 1x Headphone/Microphone combo jack Design Dimensions (W x D x H): 31.29 x 22.35 x (1.43~1.44) cm Color: Glacier silver Power Battery: 3-cell, 59 Wh Li-ion polymer Adapter: 65 W USB Type-C power adapter Security management Trusted Platform Module (Firmware TPM) support |
| Εγγύηση | 2 Έτη, NBD OnSite, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416 |



