Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από το καλάθι σου με επιτυχία.
Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από την Wishlist σου με επιτυχία.
Άδειασμα καλαθιού
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από το καλάθι σου με επιτυχία.
Άδειασμα Wishlist
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από την Wishlist σου με επιτυχία.
Ενημέρωση καλαθιού
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Ενημέρωση Wishlist
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Προσθήκη στην Wishlist
Προσθήκη στο καλάθι
Προσθήκη στο καλάθι
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Προσθήκη στο καλάθι
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στο καλάθι
Προσθήκη στην Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στην Wishlist
Ενημέρωση καλαθιού
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα του καλαθιού σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Ενημέρωση Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα της Wishlist σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Προϊόντα
HP ProBook 4 G1ah - Ryzen 5-220 - 16GB - 512GB SSD - Radeon 740M Graphics - Windows 11 Pro
899,00 €
Χωρίς ΦΠΑ: 725,00 €
Χωρίς ΦΠΑ: 725,00 €
1-2 εργάσιμες
Πληροφορίες
Κωδικός Msystems: 001-74418
Part Number: D09GCAT
Εγγύηση: 3 Έτη, Next Business Day OnSite, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416
Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard, American Express, Diners
Παρακάτω βλέπετε τις επιλογές για τις έντοκες δόσεις.
464,74 € / δόση = 934,87 €
311,23 € / δόση = 938,47 €
234,46 € / δόση = 943,86 €
188,39 € / δόση = 949,25 €
157,70 € / δόση = 954,74 €
135,77 € / δόση = 960,22 €
119,33 € / δόση = 965,71 €
106,54 € / δόση = 971,28 €
96,31 € / δόση = 976,85 €
87,95 € / δόση = 982,43 €
80,98 € / δόση = 988,09 €
75,08 € / δόση = 993,75 €
70,03 € / δόση = 999,42 €
65,64 € / δόση = 1.005,17 €
61,82 € / δόση = 1.010,84 €
58,44 € / δόση = 1.016,68 €
55,44 € / δόση = 1.022,43 €
52,75 € / δόση = 1.028,28 €
50,34 € / δόση = 1.034,21 €
48,15 € / δόση = 1.040,05 €
46,17 € / δόση = 1.045,99 €
44,36 € / δόση = 1.052,01 €
42,70 € / δόση = 1.058,03 €
41,17 € / δόση = 1.064,06 €
39,76 € / δόση = 1.070,08 €
38,46 € / δόση = 1.076,19 €
37,25 € / δόση = 1.082,31 €
36,12 € / δόση = 1.088,51 €
35,07 € / δόση = 1.094,71 €
34,09 € / δόση = 1.100,92 €
33,17 € / δόση = 1.107,21 €
32,31 € / δόση = 1.113,50 €
31,50 € / δόση = 1.119,79 €
30,73 € / δόση = 1.126,18 €
30,01 € / δόση = 1.132,56 €
Άτοκες Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard
Δεν υπάρχει η δυνατότητα για άτοκες δόσεις με κάρτες American Express και Diners
449,50 € / δόση = 899,00 €
299,67 € / δόση = 899,00 €
224,75 € / δόση = 899,00 €
179,80 € / δόση = 899,00 €
149,83 € / δόση = 899,00 €
HP ProBook 4 G1ah 16 inch PC
Το laptop HP ProBook 4 G1ah 16 ιντσών βοηθά τις επιχειρήσεις να εξελιχθούν με έναν ανθεκτικό, οικονομικό υπολογιστή που διαθέτει βασικά εργαλεία παραγωγικότητας, ασφάλεια πολλαπλών επιπέδων για να σας βοηθήσει να επιταχύνετε καθημερινές εργασίες, ώστε να μπορείτε να επικεντρωθείτε σε εργασίες που έχουν αντίκτυπο και κίνητρα.
Σχεδιασμένος για ακμάζουσες επιχειρήσεις
Διαχειριστείτε εύκολα εργασίες με έναν ισχυρό επεξεργαστή AMD που διαθέτει χώρο αποθήκευσης και μνήμη με δυνατότητα αναβάθμισης.

Απελευθερώνεται η υβριδική παραγωγικότητα
Αυξήστε την παραγωγικότητά σας είτε δουλεύετε από το σπίτι είτε από το γραφείο με μια οθόνη 16 ιντσών με αναλογία διαστάσεων 16:10.

Ασφάλεια εταιρικού επιπέδου, απλοποιημένη
Προστατέψτε την επιχείρησή σας με antivirus επόμενης γενιάς, μια προστασία ασφαλείας πολλαπλών επιπέδων στο τελικό σημείο από κακούς παράγοντες.

| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | ProBook 4 G1ah - Ryzen 5-220 - 16GB - 512GB SSD - Radeon 740M Graphics - Windows 11 Pro |
| Part Number | D09GCAT |
| Κατηγορία | Laptop |
| Τύπος Laptop | Home/Business |
| Εύρος Διαγωνίου | 15" εώς 16.9" |
| Διαγώνιος | 16" (IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB) |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920x1200 |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen™ 5 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | AMD Ryzen 5 220 (Turbo Boost up to 4.90GHz, 16MB Cache, 6 Cores / 12 Threads) |
| Μνήμη RAM | 16GB (1x16GB) 5600MHz, maximum up to 32GB (2x slots) |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Δίσκος | 512GB NVMe SSD |
| Κάρτα Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon™ 740M Graphics |
| Υποστήριξη Δικτύου | Ethernet (Realtek RTL8111HSH-CG GbE) WiFi a/b/g/n/ac/ax/be - 6E RZ616 (2x2) Bluetooth v5.3 |
| Συνδέσεις | 2x USB 3.2 type A Gen 1 2x USB 3.2 type C (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort 1.4) 1x HDMI v2.1 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Greek Backlit Keyboard - AI Hotkey Webcam (1080p FHD) |
| Οπισθοφωτισμός Πληκτρολογίου (Backlit) | Mε οπισθοφωτισμό |
| Βάρος | Κάτω από 2 κιλά (1.75kg) |
| Λοιπά στοιχεία | Audio Audio by Poly Studio Dual stereo speakers Dual array microphones 1x stereo headphone/ microphone combo jack Design Dimensions: 35.94 x 25.1 x 1.7 cm Color: Pike silver Power Power Adapter: 65 W USB Type-C™ adapter Battery: HP Long Life 3-cell, 48 Wh Li-ion |
| Εγγύηση | 3 Έτη, Next Business Day OnSite, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416 |



