Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από το καλάθι σου με επιτυχία.
Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από την Wishlist σου με επιτυχία.
Άδειασμα καλαθιού
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από το καλάθι σου με επιτυχία.
Άδειασμα Wishlist
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από την Wishlist σου με επιτυχία.
Ενημέρωση καλαθιού
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Ενημέρωση Wishlist
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Προσθήκη στην Wishlist
Προσθήκη στο καλάθι
Προσθήκη στο καλάθι
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Προσθήκη στο καλάθι
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στο καλάθι
Προσθήκη στην Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στην Wishlist
Ενημέρωση καλαθιού
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα του καλαθιού σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Ενημέρωση Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα της Wishlist σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Προϊόντα
HP Victus 15-fa2131nn i7-13620H - 16GB - 512GB SSD - Nvidia RTX 4050 6GB - Windows 11 Home - 144Hz Display
1.049,00 €
Χωρίς ΦΠΑ: 845,97 €
Χωρίς ΦΠΑ: 845,97 €
Κατόπιν Παραγγελίας
Πληροφορίες
Κωδικός Msystems: 001-73932
Part Number: D2KR0EA
Εγγύηση: 2 Έτη, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416
Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard, American Express, Diners
Παρακάτω βλέπετε τις επιλογές για τις έντοκες δόσεις.
για άτοκες δόσεις πρέπει το συνολικό ποσό της παραγγελίας σας να ξεπερνά τα 200€
542,28 € / δόση = 1.090,86 €
363,16 € / δόση = 1.095,05 €
273,58 € / δόση = 1.101,35 €
219,83 € / δόση = 1.107,64 €
184,01 € / δόση = 1.114,04 €
158,43 € / δόση = 1.120,44 €
139,24 € / δόση = 1.126,84 €
124,32 € / δόση = 1.133,34 €
112,38 € / δόση = 1.139,84 €
102,62 € / δόση = 1.146,35 €
94,49 € / δόση = 1.152,96 €
87,61 € / δόση = 1.159,56 €
81,71 € / δόση = 1.166,17 €
76,60 € / δόση = 1.172,89 €
72,13 € / δόση = 1.179,50 €
68,19 € / δόση = 1.186,31 €
64,69 € / δόση = 1.193,03 €
61,55 € / δόση = 1.199,85 €
58,74 € / δόση = 1.206,77 €
56,19 € / δόση = 1.213,59 €
53,87 € / δόση = 1.220,51 €
51,76 € / δόση = 1.227,54 €
49,82 € / δόση = 1.234,57 €
48,04 € / δόση = 1.241,60 €
46,39 € / δόση = 1.248,62 €
44,87 € / δόση = 1.255,76 €
43,46 € / δόση = 1.262,89 €
42,15 € / δόση = 1.270,13 €
40,92 € / δόση = 1.277,37 €
39,78 € / δόση = 1.284,61 €
38,71 € / δόση = 1.291,95 €
37,70 € / δόση = 1.299,29 €
36,75 € / δόση = 1.306,63 €
35,86 € / δόση = 1.314,08 €
35,02 € / δόση = 1.321,53 €
Άτοκες Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard
Δεν υπάρχει η δυνατότητα για άτοκες δόσεις με κάρτες American Express και Diners
524,50 € / δόση = 1.049,00 €
349,67 € / δόση = 1.049,00 €
262,25 € / δόση = 1.049,00 €
209,80 € / δόση = 1.049,00 €
174,83 € / δόση = 1.049,00 €
Victus Gaming Laptop 15-fa2131nn
Το laptop HP Victus έχει σχεδιαστεί για εξαιρετικό gaming σε υπολογιστή εν κινήσει. Αυτό το κομψό μηχάνημα διαθέτει ισχυρό επεξεργαστή Intel® και κάρτα γραφικών NVIDIA®. Η σχεδίαση αυτού του φορητού υπολογιστή είναι εξίσου εντυπωσιακή με το υλικό του, με πολλές επιλογές χρωμάτων, αναβαθμισμένο σύστημα ψύξης και κάμερα web με χρονική μείωση θορύβου.
Προηγμένα επεξεργαστικά εξαρτήματα
Παίξτε καλύτερα από ποτέ, με έναν ισχυρό επεξεργαστή Intel®, μια σύγχρονη κάρτα γραφικών και άφθονη μνήμη.
.png)
Εξελιγμένη και εκλεπτυσμένη σχεδίαση
Με μικρότερο αποτύπωμα και επιλογές έως και τριών χρωμάτων, αυτή η δραστήρια συσκευή καταφέρνει τα πάντα.
.png)
Όλα όσα χρειάζεστε
Από αναβαθμισμένη θερμική σχεδίαση μέχρι κάμερα web, αυτό το laptop έχει τα πάντα.
.png)
| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | Victus 15-fa2131nn i7-13620H - 16GB - 512GB SSD - Nvidia RTX 4050 6GB - Windows 11 Home - 144Hz Display |
| Part Number | D2KR0EA |
| Κατηγορία | Laptop |
| Τύπος Laptop | Gaming |
| Εύρος Διαγωνίου | 15" εώς 16.9" |
| Διαγώνιος | 15.6" IPS, 144Hz, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB |
| Ανάλυση Οθόνης | FullHD (έως 1920x1280) 1920x1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core™ 7/i7/Ultra 7 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | i7-13620H (Turbo Boost 4.90GHz, 24MB Cache, 13th Gen Raptor Lake, 10 Cores (6x Performance Cores - 4x Efficient Cores) / 16 Threads) |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Δίσκος | 512GB NVMe SSD - Gen 4 |
| Κάρτα Γραφικών | Διακριτή Nvidia GeForce |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | RTX 4050 6GB |
| Υποστήριξη Δικτύου | Ethernet (Gigabit) WiFi a/b/g/n/ac/ax - Realtek Wi-Fi 6 (2x2) Bluetooth v5.4 |
| Συνδέσεις | 2x USB 3.2 type A Gen 1 (1x HP Sleep and Charge) 1x USB 3.2 type C Gen 1 (DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge) 1x HDMI v2.1 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Ethernet (Gigabit) 120Hz+ Monitor |
| Πληκτρολόγιο | Ελληνικό Backlit - AI hotkey |
| Βάρος | 2-3 κιλά (2.29 kg) |
| Λοιπά στοιχεία | Audio DTS:X Ultra, Dual speakers, HP Audio Boost Dual array digital microphones integrated in camera module 1x Headphone/Microphone combo jack Design Dimensions (W x D x H): 35.79 x 25.5 x 2.35 cm Color: Powder pink Power Battery: 4-cell, 70Wh Li-ion polymer Adapter: 120 W AC power adapter Security management Trusted Platform Module (Firmware TPM) support |
| Εγγύηση | 2 Έτη, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416 |



