Προϊόντα
HP ZBook Power G7 Mobile Workstation - i7-10750H - 16GB - 512GB SSD - Nvidia Quadro T1000 4GB - Win 10 Pro
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Πληροφορίες
Δόσεις
Άτοκες Δόσεις
Ο πιο οικονομικός φορητός σταθμός εργασίας της HP
Τώρα μπορείτε να αναβαθμίσετε σε επαγγελματικές επιδόσεις και ασφάλεια ZBook σε απίστευτα οικονομική τιμή. Ενισχύστε την παραγωγικότητά σας σε ένα ανθεκτικό αλλά κομψό σχέδιο, με χαρακτηριστικά επαγγελματικού βαθμού που περιλαμβάνουν γραφικά πιστοποιημένα για κορυφαίες εφαρμογές λογισμικού.
Ανθεκτικό με εξαιρετικό τελείωμα.
Με πλαίσιο αλουμινίου που απολυμαίνεται3 και με ανθεκτικότητα MIL-STD, αυτό το PC είναι σκληρό για να αντέχει, αλλά έχει εξαιρετικό σχεδιασμό. Το στενό πλαίσιο και από τις τέσσερις πλευρές μεγιστοποιεί τον χώρο οθόνης, ενώ η προαιρετική οθόνη 4K UHD κάνει τις λεπτομέρειες των έργων να ξεχωρίζουν.
Πιστοποιημένο. Ασφαλές. Υποστηρίζεται.
Αποκτήστε ηρεμία με έναν φορητό σταθμό εργασίας που επιδέχεται επισκευή και έχει πιστοποίηση για τις επαγγελματικές εφαρμογές που χρησιμοποιείτε κάθε μέρα. Τα προχωρημένα χαρακτηριστικά ασφαλείας HP Sure Suite περιλαμβάνονται στη βασική έκδοση, ενώ τα προαιρετικά εργαλεία διαχείρισης απλοποιούν την λειτουργία του στόλου σας.
Ανταποκριθείτε σε εντατική ροή εργασιών
Ανταποκριθείτε σε φόρτο εργασίας με μοντέλα 3D με γραφικά έως NVIDIA®, ενώ καταργείτε τις επώδυνες διακοπές εργασίας με επεξεργαστές Intel® και μνήμη έως 64GB. Επίσης με έως διπλά 2TB M.2 SSD μπορείτε να αποθηκεύσετε ακόμα και τα μεγαλύτερα έργα σας.
| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | ZBook Power G7 Mobile Workstation - i7-10750H - 16GB - 512GB SSD - Nvidia Quadro T1000 4GB - Win 10 Pro |
| Part Number | 1J3Y2EA |
| Κατηγορία | Laptop |
| Τύπος Laptop | Workstation Home/Business |
| Εύρος Διαγωνίου | 15" εώς 16.9" |
| Διαγώνιος | 15.6" Anti Glare 400nit eDP Display with Ultra Wide Viewing Angles, sRGB 100%, Contrast Ratio 1200:1 |
| Ανάλυση Οθόνης | FullHD (έως 1920x1280) 1920x1080 |
| Επεξεργαστής | Intel Core™ 7/i7/Ultra 7 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | i7-10750H (2.60GHz - Turbo Boost 5.00GHz,12MB Cache, 10th Gen Comet Lake, 6 Cores / 12 Threads) |
| Μνήμη RAM | 16GB (1x16GB) 3200MHz, Maximum memory up to 64GB (2x slots) |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| Δίσκος | 512GB NVMe SSD |
| Κάρτα Γραφικών | Διακριτή Nvidia RTX PRO |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Quadro T1000 4GB |
| Υποστήριξη Δικτύου | Ethernet Intel® I219-V GbE WiFi a/b/g/n + AC Intel® Wi-Fi 6 AX201 2x2 Bluetooth V 5.0 |
| Συνδέσεις | 3x USB 3.2 type A Gen1 (1x with Charging) 1x HDMI V 2.0 1x Thunderbolt 3 (USB Type C) (ρυθμός σηματοδοσίας 40Gbps & Display Port 1.2 με ρυθμό σηματοδοσίας 10Gbps) |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10 Pro 64bit |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Ethernet Intel® I219-V GbE Fingerprint Reader |
| Πληκτρολόγιο | Ελληνικό Backlit |
| Βάρος | Κάτω από 2 κιλά 1.92Kg |
| Λοιπά στοιχεία | AC Adapter: 150 Watt Type-C AC Adapter Battery: 6-Cell Battery, 83WHr Long Life Active SmartCard Reader Intel WM490 Chipset Audio: Bang & Olufsen Stereo Speakers 1x Headphone/ Microphone combo jack |
| Εγγύηση | 3 Έτη, Pick Up & Return, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416 |



