Προϊόντα
Lenovo ThinkPad T16 - i5-1240P - 16GB - 512GB SSD - Intel UHD Graphics - Windows 11 Pro
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Πληροφορίες
Πληροφορίες σχετικά με το Premier Support μπορείτε να δείτε εδώ.
Δόσεις
Άτοκες Δόσεις
ThinkPad T16
Αυξήστε τον όγκο της δουλειάς, οπουδήποτε
Μπορείτε να διαμορφώσετε το ThinkPad T16 ώστε να καλύπτει τις ανάγκες σας εν κινήσει, και ύστερα μερικές άλλες. Επιλέξτε επεξεργαστή Intel® Core™ 12ης γενιάς, απόδοση αποθηκευτικού χώρου PCIe έως 512GB Gen 4 και τεράστια μνήμη DDR4 16 GB. Τώρα, μπορείτε να εργάζεστε όλη την ημέρα και να παίζετε ή να κάνετε μαραθώνιους παρακολούθησης όλη τη νύχτα.

Η παραγωγικότητα έγινε πιο διασκεδαστική
Όσον αφορά τον ήχο και την εικόνα, το ThinkPad T16 απλά υπερέχει. Διαθέτει 16" WUXGA IPS. Κάθε οθόνη έχει εκτεταμένο αναλογία διαστάσεων 16:10 με εκτεταμένο τον κάθετο χώρο οθόνης, βελτιώνοντας την παραγωγικότητα και τον ελεύθερο χρόνο σας. Έρχεται επίσης με τεχνολογία ακύρωσης θορύβου Dolby Audio™ και Dolby Voice® AI ως σταθερό στοιχείο.

Να είστε ενήμεροι, όπου κι αν σας πάει η ζωή
Ιδανικό για τον σύγχρονο επαγγελματία, το ThinkPad T16 διαθέτει μια επιλογή από μπαταρίες μεγάλης χωρητικότητας, καθεμία από τις οποίες μπορεί να λειτουργεί όλη μέρα με μία μόνο φόρτιση. Υπάρχει μια σειρά από θύρες, συμπεριλαμβανομένων των Intel® Thunderbolt™ 4 και HDMI, καθώς και επιλογές συνδεσιμότητας με απίστευτη ταχύτητα, συμπεριλαμβανομένου του Intel® WiFi 6E. Διαθέτει επίσης πληκτρολόγιο πλήρους μεγέθους με αριθμητικό πληκτρολόγιο, ιδανικό για υπολογισμούς με αριθμούς εν κινήσει.

Πιο έξυπνη ασφάλεια, από μέσα προς τα έξω
Για να προστατέψετε τα δεδομένα σας και την επιχείρησή σας από αυξανόμενες απειλές στον κυβερνοχώρο, το ThinkPad T16 διαθέτει μια σειρά από ισχυρά χαρακτηριστικά ασφαλείας ThinkPad και ThinkShield. Αυτό περιλαμβάνει μια οθόνη PrivacyGuard και ένα βιομετρικό αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων σε συνδυασμό με το Κουμπί Εκκίνησης. Επιπλέον, η κάμερα FHD + IR θα ανιχνεύσει εάν κάποιος κρυφοκοιτάζει την οθόνη σας πίσω από την πλάτη σας.

Αξιοπιστία και ανθεκτικότητα που μπορείτε να εμπιστευτείτε
Χρησιμοποιούμε τα πρότυπα MIL-STD 810H του Υπουργείου Άμυνας των ΗΠΑ για να δημιουργήσουμε μια ισορροπία αξιοπιστίας και ανθεκτικότητας για τους φορητούς υπολογιστές ThinkPad. Διεξάγουμε δοκιμές βάσει 12 προτύπων και περισσότερους από 200 ελέγχους ποιότητας για να διασφαλίσουμε ότι λειτουργούν σε ακραίες συνθήκες. Αυτές οι δοκιμές καλύπτουν αυστηρές μεταβλητές όπως η ερημιά της Αρκτικής και οι καταιγίδες σκόνης της ερήμου, η θερμοκρασία, η πίεση, η υγρασία, οι κραδασμοί και άλλα.

| Κατασκευαστής | Lenovo |
| Μοντέλο | ThinkPad T16 - i5-1240P - 16GB - 512GB SSD - Intel UHD Graphics - Win 11 Pro |
| Part Number | 21BV0027GM |
| Κατηγορία | Laptop |
| Τύπος Laptop | Home/Business |
| Εύρος Διαγωνίου | 15" εώς 16.9" |
| Διαγώνιος | 16" Low Power IPS 400nits Anti-glare |
| Ανάλυση Οθόνης | FullHD (έως 1920x1280) 1920x1200 |
| Επεξεργαστής | Intel Core™ 5/i5/Ultra 5 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | i5-1240P (3.30GHz - Turbo Boost 4.40GHz, 12MB Cache, 12th Gen Alder Lake, 12 Cores / 16 Threads) |
| Μνήμη RAM | 16GB - 1x 16GB Soldered 3200MHz, 1x SODIMM Slot Available, Up to 48GB (16GB soldered + 32GB SO-DIMM) |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| Δίσκος | 512GB NVMe SSD |
| Κάρτα Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel® Graphics (Intel Iris Xe Graphics requires dual channel memory) |
| Υποστήριξη Δικτύου | Ethernet 100/1000M WiFi a/b/g/n/ac/ax Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2x2 Bluetooth v5.1 |
| Συνδέσεις | 2x USB 3.2 type A Gen 1 (1x Always On) 1x HDMI up to 4K/60Hz 2x Thunderbolt 4 (USB Type C) with USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Ethernet 100/1000M Card Reader (Smart Card Reader) Fingerprint Reader |
| Πληκτρολόγιο | Ελληνικό Backlit |
| Βάρος | Κάτω από 2 κιλά (1.65 kg) |
| Λοιπά στοιχεία | Audio Audio Chip: High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec Speakers: Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio Microphone: 2x, Array 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) Power Battery: Integrated 52.5Wh Power Adapter: 65W USB-C (3-pin) Design Case Color: Thunder Black Case Material: PC 50% GF + PC 20% CF (Top), PPS (Bottom) Dimensions (WxDxH): 361.9 x 255.5 x 20.5 mm (14.25 x 10.06 x 0.81 inches) Security Security Chip: Discrete TPM 2.0 Physical Locks: Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Εγγύηση | 3 Έτη, DOA 14 Ημερών, Lenovo Premier Support - Next Business Day On Site Service, Τηλ. επικοινωνίας: +30 211 1984507 Πληροφορίες σχετικά με το Premier Support μπορείτε να δείτε εδώ. |



