Προϊόντα
Microsoft Surface Book 2 - i7-8650U - 16GB - 256GB SSD - GTX 1060 6GB - Win 10 Pro
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Πληροφορίες
Δόσεις
Άτοκες Δόσεις
|
Dimensions |
13.5” x 9.87” x 0.568-0.90” (343 mm x 251 mm x 15 mm-23 mm) |
Storage |
Solid state drive (SSD): 256GB SSD |
|---|---|---|---|
|
Display |
DisplayScreen: 15” PixelSense™ Display |
Battery life |
Up to 17 hours of video playback |
|
Memory |
16GB RAM 1866Mhz LPDDR3 |
Graphics |
NVIDIA® GeForce® GTX 1060 discrete GPU w/6GB GDDR5 graphics memory |
|
Processor |
8th Gen Intel® Core™ i7-8650U quad-core processor, 4.2GHz Max Turbo |
Connections |
2 x USB type-A (version 3.1 Gen 1) |
|
Security |
HW TPM 2.0 chip for enterprise security |
Cameras, video, and audio |
Windows Hello face authentication camera (front-facing) |
|
Software |
Windows 10 Pro Creators Update 64-bit |
Wireless |
Wi-Fi: IEEE 802.11 a/ b/ g/ n/ ac compatible |
|
Sensors |
Ambient light sensor |
Exterior |
Casing: Magnesium |
|
What’s in the box |
95W Surface Power Supply w/USB-A (5W) charging port |
||
|
Weight |
Starting at 4.20 lbs (1,905 g) including keyboard |
||
| Κατασκευαστής | Microsoft |
| Μοντέλο | Surface Book 2 - i7-8650U - 16GB - 256GB SSD - GTX 1060 6GB - Win 10 Pro |
| Part Number | HNR-00030 |
| Κατηγορία | Laptop |
| Τύπος Laptop | 2-in-1 Tablet PC |
| Διαγώνιος | 15" |
| Ανάλυση Οθόνης | 3240x2160 |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ i7 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | i7-8650U |
| Μνήμη RAM | 16GB (1x16GB) |
| Τύπος Μνήμης | DDR3L |
| Δίσκος | 256GB SSD |
| Κάρτα Γραφικών | Nvidia GeForce |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GTX 1060 6GB |
| Υποστήριξη Δικτύου | WiFi a/b/g/n + AC Bluetooth |
| Συνδέσεις | 2x USB 3.1 type A 1x USB 3.1 type C |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10 Pro |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | English Backlit Keyboard Card Reader Webcam Touchscreen |
| Βάρος | Κάτω από 2 κιλά |
| Εγγύηση | 1 Έτος, Tηλέφωνο εξυπηρέτησης πελατών για Microsoft Surface: 801 500 3000 ή 211 12 06 500. |



.png)