Προϊόντα
Microsoft Mouse Microsoft Wireless Bluetooth Modern Mobile - Black
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Πληροφορίες
Δόσεις
Το ποντίκι που δεν θα αποχωρίζεστε
Απολαύστε άνετη πλοήγηση κάθε στιγμή με το Microsoft Modern Mobile Mouse. Χάρη στην ελαφριά σχεδίαση χαμηλού προφίλ προσφέρει πλοήγηση με ακρίβεια, χωρίς τον όγκο που έχει ένα παραδοσιακό ποντίκι.
Λεπτό και ελαφρύ
Το Microsoft Modern Mobile Mouse προσφέρει πλοήγηση με ακρίβεια χωρίς το βάρος και τον όγκο των παραδοσιακών ποντικιών.
Ομαλή και άνετη κύλιση
Διαθέτει τροχό για εξαιρετικές επιδόσεις κύλισης. Το λείο, σμιλεμένο σχήμα εφαρμόζει άνετα στο χέρι σας για πολύωρη εργασία.
Ασύρματη ελευθερία
Χωρίς καλώδιο ή dongle, για πιο καθαρό χώρο εργασίας και λιγότερα εξαρτήματα για μεταφορά. Συνδέεται ασύρματα με τον υπολογιστή σας με Windows 10 μέσω Bluetooth®.
Λειτουργεί σε διάφορες επιφάνειες
Χρησιμοποιήστε το Microsoft Modern Mobile Mouse σχεδόν οπουδήποτε — στο γραφείο, τον καναπέ ή το δάπεδο — χάρη στην ενσωματωμένη τεχνολογία BlueTrack.
| Interface | Bluetooth® 4.01/4.1/4.2 |
| Wireless frequency | 2.4GHz frequency range |
| Wireless range | 33 feet (10 meters) in open air, up to 16 feet (5 meters) in typical office environment |
| Buttons | Left, right, middle button, wheel, and power (pairing button by long press) |
| Features | Metal wheel for vertical scrolling, wheel button clicking, Swift Pair to pair mouse to computer easily, supported by Windows 10 April 2018 Update or later |
| Customizable features | X-Y resolution adjusting Wheel button function reassignment, left click and right click swap, Wheel customization Battery level reporting |
| Tracking | Microsoft propriety BlueTrack™ Technology Windows 10/8.1 |
| Compatibility | Windows 10/Windows 10 ARM/Windows 8.1/Mac OS 10+/Android 6.0+ |
| Weight | 2.75 oz (78 g), including 2 AAA alkaline batteries |
| Battery life | Up to 12 months typical usage |
| Warranty | 1-year limited hardware warranty |
| Product feature performance | 4.22” x 2.37” x 1.01” (107.20 mm x 60.30 mm x 25.80 mm) |
| Color | Black |
| Κατασκευαστής | Microsoft |
| Μοντέλο | Mouse Microsoft Wireless Bluetooth Modern Mobile - Black |
| Part Number | KTF-00015 |
| Κατηγορία | Ποντίκια |
| Τεχνολογία Αισθητήρα | Blue Track |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1000 dpi |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματο Bluetooth |
| Αριθμός Κουμπιών | 3 |
| Χρώμα | Black |
| Φωτισμός LED | Χωρίς LED |
| Εγγύηση | 1 Έτος |


