Προϊόντα
BenQ MA320U Ultra HD 4K 32¨ Wide LED IPS 60Hz / 5ms - HDR Ready for MacBook
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Πληροφορίες
Δόσεις
Άτοκες Δόσεις
BenQ MA320U Ultra HD 4K 32¨ IPS Monitor
Show Mac® Colors
Expand Your MacBook® Computer’s View with Consistent Colors Through Just One Cable.

Colors Not Matching? Plug in and Get the Right Colors
Most external monitors display colors differently from MacBook computers. As the best color-matching monitor for your MacBook, the BenQ MA320U delivers a wide P3 color gamut and BenQ’s professionally tuned vibrant colors—making the MA Series the best monitors for MacBook Pro users.

Sync with MacBook Control
Now you can synchronize controls between your MacBook Pro computer and monitor with simple keystrokes, just like you would on your MacBook Pro and MacBook Air®. Simply press the brightness or volume key, and both displays will adjust simultaneously.

Get it Done with Display Pilot 2
Experience Mac-like simplified settings with BenQ Display Pilot 2 software.

A Powerful Hub Connects All
More than a stylish external monitor for your MacBook Pro and MacBook Air computer, it’s also a powerful hub for your desktop Apple ecosystem. The built-in 15W hub charges your iPad® and iPhone® devices while you work.

2 HDMI
Get connected to various devices for multitasking.
2 USB-C
Built-in 90W and 15W USB-C keeps your devices charged and expands connectivity.

We Adjust Easily. You View Comfortably.
No more bad posture. BenQ’s best monitors for MacBook Pro and MacBook Air go beyond screen limitations, offering greater freedom with multiple angles and height adjustments for an improved viewing experience.

Panels that Protect
BenQ makes the best monitors that treat your eyes right. The innovative Nano Matte Panel and BenQ Eye-Care technology eliminate elements like reflection and glare that could harm your vision.

TUV Reflection Free Certified
Being TUV Reflection Free Certified ensures multitasking with minimized distractions. The global safety authority TÜV Rheinland also certifies the MA series' Low Blue Light feature as truly friendly to the human eye, ensuring the display reduces harmful blue light.

| Κατασκευαστής | BenQ |
| Μοντέλο | MA320U Ultra HD 4K 32¨ Wide LED IPS 60Hz / 5ms - HDR Ready for MacBook |
| Part Number | 9H.LMXLB.QBE |
| Κατηγορία | Οθόνες Η/Υ |
| Εύρος Διαγωνίου | μεγαλύτερο από 28" |
| Διαγώνιος | 32" |
| Ανάλυση | 3840x2160 |
| Response Time | 5ms |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Inputs | HDMI x2 (v 2.0) USB Type C USB 3,5mm Jack x1 - Headphone Jack |
| Τύπος Panel | IPS |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | USB Hub - 1x USB-C Upstream(with PD 90W, DP Alt, Data), 2x USB-A 3.2 Gen 1 Dowstream(Power Charging 7.5W), 1x USB-C 3.2 Gen 1 Dowstream(Power Charging 15W) Speakers (3W x2) VESA (100 x 100 mm) Headphones Output HDR Ready Tilt (-5° ~ +20°) Swivel (-15° ~ +15°) Pivot (-90° ~ +90°) Height Adjustment (115mm) |
| Brightness | 600 nits |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Λοιπά στοιχεία | Color Gamut: P3 Panel Treatment: Nano Matte Panel Speakers: Stereo Low Blue Light: Yes Assistant Tools (Windows & MacOS): Display Pilot 2, Display QuicKit |
| Εγγύηση | 3 Έτη, (το 1o Έτος ισχύει πολιτική 0 Pixel & Collect and Return Service), Τηλ. 210.48.04.500 Πολιτική εικονοστοιχείων |


