Προϊόντα
Dell Alienware AW3225QF Ultra HD 32¨ Curved Wide QD-OLED - 240Hz / 0.03ms - G-Sync Compatible - HDR Ready
Χωρίς ΦΠΑ: 857,26 €
Πληροφορίες
Δόσεις
Άτοκες Δόσεις
Superior viewing with Quantum Dot technology
Unleash the full potential of QD-OLED technology’s remarkable clarity, high colour purity, exceptionally rendered dark scenes and elimination of haloing around lights.
Without QD-OLED technology versus With QD-OLED technology
.png)
Incredible HDR with Dolby Vision
An infinite contrast ratio, Dolby Vision and VESA DisplayHDR True Black 400 produce greater visual depth and a stunning range of dark to light colours in every scene.
.png)
Curved 1700R display
Designed to portray your game in a more natural viewing experience, the curved 1700R screen captures more peripheral vision.
.png)
Game longer
Experience reduced eye strain and enhanced colour accuracy with ComfortView Plus, featuring integrated hardware with low-blue light screen technology.
.png)
Maximised console gaming
Plug in your compatible next-gen gaming console with HDMI 2.1 FRL to achieve 4K at 120Hz. Enjoy smooth, lag-free gaming with a variable refresh rate and auto low latency mode.
Boost your immersion with eARC compatibility by connecting to Dolby Atmos speakers and soundbars.
.png)
Tear-free gameplay
This monitor is NVIDIA® G-SYNC® Compatible and VESA AdaptiveSync certified so you experience tear-free and stutter-free gaming every time you play.
.png)
.png)
| Κατασκευαστής | Dell Alienware |
| Μοντέλο | AW3225QF Ultra HD 32¨ Curved Wide QD-OLED - 240Hz / 0.03ms - G-Sync Compatible - HDR Ready |
| Part Number | 210-BLLV |
| Κατηγορία | Οθόνες Η/Υ |
| Εύρος Διαγωνίου | μεγαλύτερο από 28" |
| Διαγώνιος | 32" |
| Ανάλυση | 3840x2160 |
| Response Time | 0.03ms |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Inputs | HDMI 2x 2.1 DisplayPort 1x 1.4 USB Type C 3.2 Gen 1 (1x downstream, charging) USB 3.2 Gen 1 Type-A 3x downstream, 3.2 Gen 1 Type-B 1x upstream |
| Τύπος Panel | OLED (QD-OLED) |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | VESA (100mm x 100mm) Curved 1700R Nvidia G-Sync HDR Ready Tilt -5°/+21° Swivel -20°/+20° Height Adjustment 110 mm |
| Brightness | 1000 nits |
| Contrast Ratio | 1000000:1 |
| Λοιπά στοιχεία | Color Gamut: DCI-P3 99% Power Power Supply: AC 100-240 V (50/60 Hz) Power Consumption (On mode): 42.5 W Power Consumption (Max): 190 Watt Power Consumption (Stand by): 0.5 Watt Power Consumption (Off Mode): 0.3 Watt Design Dimensions with stand (WxHxD): 715.56 x 582.77 x 305.72 mm Dimensions without stand (WxHxD): 715.56 x 421.92 x 106.44 mm Weight with stand: 9.35 kg Weight without stand: 6.0 kg Cables Included 1 x Power cable 1 x HDMI 2.1 FRL cable 1 x DisplayPort to DisplayPort 1.4 cable 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) upstream cable What's Included Monitor Stand riser and base Microfiber cloth Quick setup guide Safety Information |
| Εγγύηση | 3 Έτη, Οn-Site από κατασκευαστή, 1 Bright or 6 Dark Sub-Pixels Warranty Replacement, DOA 30 ημερών, Τηλ. 210.81.29.810 Email: info_dellhellas@dell.com |


