Προϊόντα
HP M24fe Full HD 23.8¨ Wide LED IPS - 75Hz / 5ms with AMD FreeSync
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Πληροφορίες
Δόσεις
M24fe Full HD 23.8¨ Monitor
Ο νέος ορισμός της υψηλής ευκρίνειας
Αυτή η οθόνη FHD αποπνέει μια μοναδική αίσθηση που συμβαδίζει με την όμορφη εμφάνισή της, συνδυάζοντας την τεχνολογία IPS για ευρεία γωνία θέασης 178 μοιρών, γκάμα χρωμάτων sRGB 99% για χρωματική ακρίβεια και τη λειτουργία Freesync που επιτρέπει στα μάτια σας να τρέχουν όσο γρήγορα και η φαντασία σας.

Βελτιωμένη, σχεδόν χωρίς πλαίσιο
Βελτιστοποιημένη εγκατάσταση χάρη στο λεπτό προφίλ, την καινοτόμο συγκράτηση καλωδίων και τον απρόσκοπτο σχεδιασμό για οθόνες σε παράθεση.

Ο απόλυτος ορισμός της άνεσης και της υψηλής σχεδίασης.
Εξατομικεύστε και προσαρμόστε εύκολα την οθόνη σας.
Εξατομικεύστε την οθόνη σας με το εύχρηστο, διαισθητικό λογισμικό HP Display Center, το οποίο σας επιτρέπει να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις στα μέτρα σας, να διαιρέσετε οθόνες ή ακόμα και να μειώσετε τη φωτεινότητά της.
HP Eye Ease με πιστοποίηση Eyesafe®
Το συνεχώς ενεργοποιημένο φίλτρο μπλε φωτός κρατά τα μάτια σας ξεκούραστα, με μηδενική επίδραση στην ακρίβεια των χρωμάτων.
Αναβαθμίστε στο καλύτερο
Η τεχνολογία IPS προσφέρει καθαρή εικόνα σχεδόν από κάθε γωνία. Έχεις την καλύτερη θέση, όπου και αν κάθεσαι.
Οθόνη FHD / Οθόνη 1080p
Άψογα γραφικά και αξέχαστη ποιότητα από μια εντυπωσιακή οθόνη FHD.

| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | M24fe Full HD 23.8¨ Wide LED IPS - 75Hz / 5ms with AMD FreeSync |
| Part Number | 43G27E9 |
| Κατηγορία | Οθόνες Η/Υ |
| Εύρος Διαγωνίου | 23.1" εώς 25" |
| Διαγώνιος | 23.8" |
| Ανάλυση | 1920x1080 |
| Response Time | 5ms (with overdrive) |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Inputs | HDMI x1 (v 1.4, HDCP support) |
| Τύπος Panel | IPS |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | AMD FreeSync Tilt (-5° to +25°) |
| Brightness | 300 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Λοιπά στοιχεία | Display Color gamut: 99% sRGB Dimensions Without stand: 53.89 x 5.15 x 32.36 cm Dimensions With stand: 53.89 x 18.05 x 39.79 cm Weight: 3.6 kg Screen treatment: Anti-glare Display scan frequency (horizontal): 30-86 KHz Display scan frequency (vertical): 48-75 Hz Viewing angles(H/V): 178° / 178° Panel bit depth 8 bit (6 bit + FRC) Pixels per inch (ppi): 93 ppi Pixel pitch: 0.27 x 0.27 mm Physical security: Security lock-ready Power Power: External Power Supply, 100 - 240 VAC 50/60 Hz Power consumption(on-mode, maximum): 20 W Power consumption(off-mode, typical): 14.3 W Power consumption(standby): 0.5 W Power consumption(annual): 15 kWh What's in the box 1x Monitor 1x HDMI cable 1x Power adapter 1x Doc-kit 1x AC power cord |
| Εγγύηση | 2 Έτη, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 8011122554 / 2109696416 |



