Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από το καλάθι σου με επιτυχία.
Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από την Wishlist σου με επιτυχία.
Άδειασμα καλαθιού
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από το καλάθι σου με επιτυχία.
Άδειασμα Wishlist
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από την Wishlist σου με επιτυχία.
Ενημέρωση καλαθιού
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Ενημέρωση Wishlist
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Προσθήκη στην Wishlist
Προσθήκη στο καλάθι
Προσθήκη στο καλάθι
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Προσθήκη στο καλάθι
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στο καλάθι
Προσθήκη στην Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στην Wishlist
Ενημέρωση καλαθιού
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα του καλαθιού σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Ενημέρωση Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα της Wishlist σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Προϊόντα
HP P22v G4 Full HD 21.5¨ Wide LED ΤΝ - 60Hz / 5ms
-
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Εξαντλημένο
Πληροφορίες
Κωδικός Msystems: 001-51534
Part Number: 9TT53AA
Εγγύηση: 3 Έτη, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 8011122554 / 2109696416
Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard, American Express, Diners
Παρακάτω βλέπετε τις επιλογές για τις έντοκες δόσεις.
για άτοκες δόσεις πρέπει το συνολικό ποσό της παραγγελίας σας να ξεπερνά τα 200€
61,52 € / δόση = 123,75 €
41,20 € / δόση = 124,22 €
31,04 € / δόση = 124,94 €
24,94 € / δόση = 125,65 €
20,87 € / δόση = 126,38 €
17,97 € / δόση = 127,10 €
15,80 € / δόση = 127,83 €
14,10 € / δόση = 128,57 €
12,75 € / δόση = 129,31 €
11,64 € / δόση = 130,04 €
10,72 € / δόση = 130,79 €
9,94 € / δόση = 131,54 €
9,27 € / δόση = 132,29 €
8,69 € / δόση = 133,05 €
8,18 € / δόση = 133,80 €
7,74 € / δόση = 134,58 €
7,34 € / δόση = 135,34 €
6,98 € / δόση = 136,11 €
6,66 € / δόση = 136,90 €
6,37 € / δόση = 137,67 €
6,11 € / δόση = 138,46 €
5,87 € / δόση = 139,25 €
5,65 € / δόση = 140,05 €
5,45 € / δόση = 140,85 €
5,26 € / δόση = 141,65 €
5,09 € / δόση = 142,45 €
4,93 € / δόση = 143,26 €
4,78 € / δόση = 144,09 €
4,64 € / δόση = 144,91 €
4,51 € / δόση = 145,73 €
4,39 € / δόση = 146,56 €
4,28 € / δόση = 147,39 €
4,17 € / δόση = 148,23 €
4,07 € / δόση = 149,07 €
3,97 € / δόση = 149,92 €
HP P22v G4
Διεκπεραιώστε τις καθημερινές σας εργασίες με την οικονομική οθόνη P22v G4 της ΗΡ που προσαρμόζεται για να σας παράσχει άνεση και προσφέρει ποιότητα εικόνας Full HD.
Ευκρινής, καθαρή εικόνα για κάθε περιεχόμενο.
Εξασφαλίστε ρεαλιστικά χρώματα και ευκρινείς λεπτομέρειες για ό,τι κάνετε σε μια οθόνη Full HD 21,5 ιντσών.

Σύγχρονη συνδεσιμότητα.
Συνδεθείτε άνετα και γρήγορα με τις συσκευές και τις επιπλέον οθόνες σας μέσω των θυρών HDMI και VGA, χωρίς προσαρμογείς.

Αγοράστε υπεύθυνα.
Επιλέξτε μια οθόνη με πιστοποίηση TCO και ENERGY STAR® και κάντε αγορές που πληρούν τα περιβαλλοντικά πρότυπα.

| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | P22v G4 Full HD 21.5¨ Wide LED ΤΝ - 60Hz / 5ms |
| Part Number | 9TT53AA |
| Κατηγορία | Οθόνες Η/Υ |
| Εύρος Διαγωνίου | 21.5" εώς 23" |
| Διαγώνιος | 21.5" |
| Ανάλυση | 1920x1080 |
| Response Time | 5ms |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Inputs | VGA HDMI v1.4 |
| Τύπος Panel | TN |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | VESA (100 x 100 mm) Tilt (-5 ~ +20°) |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Λοιπά στοιχεία | Color Gamut: 72% NTSC Power Power Supply: Internal: 100 - 240 VAC 50/60 Hz Power Consumption (Maximum): 19 W Energy (Saving/ Standby Mode): 0.5 W Power Consumption (Typical): 18.5 W Design Dimensions (With Stand)(W x D x H): 505 × 188.95 × 381.26 mm Dimensions (Without Stand)(W x D x H): 505 × 42 × 310.26 mm Weight (With Stand): 2.85 kg Weight (Without Stand): 2.48 kg Box Contents AC power cord HDMI cable Doc kit (Product notice, warranty card…etc) |
| Εγγύηση | 3 Έτη, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 8011122554 / 2109696416 |



