Προϊόντα
HP ProDisplay P223 21.5¨ Wide LED VA
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Πληροφορίες
Δόσεις
| Display Specifications |
Display size (diagonal): 54.6 cm (21.5") Panel active area: 18.74 x 10.53 in Aspect ratio: 16:09 Native resolution: FHD (1920 x 1080 @ 60 Hz) Resolutions supported
Pixel pitch: 0.248 mm Brightness: 250 cd/m² Contrast ratio: 3000:1 static / 5000000:1 dynamic View angle: 178° horizontal / 178° vertical Response time: 5 ms gray to gray Tilt angle: Tilt: -5 to +22° Display features Anti-glare |
| Connectivity |
Input connector: 1 VGA, 1 DisplayPort™ 1.2 (with HDCP support ) |
| Dimensions & Weight |
Weight: 7.7 lb (3.5 kg) (With stand) Product dimensions without stand (W x D x H): 20.28 x 2.16 x 12.87 in (51.5 x 5.49 x 32.7 cm) Product dimensions with stand (W x D x H): 20.28 x 7.53 x 15.32 in (51.5 x 19.12 x 38.9 cm) |
Put your HP Pro PC content front and center on an ample 21.5-inch diagonal FHD screen with the HP ProDisplay P223 21.5-inch Monitor. The sleek design delivers essential presentation features and advanced connectivity for your everyday business productivity at a highly affordable price point.
Fabulous front-of-screen
Get crisp image clarity for all your content on the 21.5-inch diagonal screen with 1920 x 1080 resolution, and 3000:1 contrast ratio. 178-degree viewing angles mean everybody has a great view.
High-speed connectivity and FHD imagery
Experience stunning FHD picture quality, ultra-fast graphics refresh, and vivid colors from the DisplayPort™ connection, which also supports multiple display connections from a single PC. Get legacy device compatibility from the VGA connector.
Create an efficient, easy-to-use workspace
Attach your HP Desktop Mini, HP Chromebox or select HP Thin Client directly behind the display. Keep things tidy with an integrated power supply and cable management features.
| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | ProDisplay P223 21.5¨ Wide LED VA |
| Part Number | X7R61AA |
| Κατηγορία | Οθόνες Η/Υ |
| Εύρος Διαγωνίου | μικρότερο από 21.5" |
| Διαγώνιος | 21.5" |
| Ανάλυση | 1920x1080 |
| Response Time | 5ms |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Inputs | VGA DisplayPort |
| Τύπος Panel | VA |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Tilt |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Εγγύηση | 3 Έτη, On-Site, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 8011122554 / 2109696416 |



