LG Electronics 27MS550-B Full HD 27¨ Wide LED IPS - 100Hz / 5ms
Κατάστημα: 1 εργάσιμη
Pick Up Point: Μικρή Διαθεσιμότητα
Πληροφορίες
Κωδικός Msystems: 001-66841
Part Number: 27MS550-B
Πληροφορίες: 80111200900 - 210 4800564 LG Hellas
Παρακαλώ συμπληρώστε τον ΤΚ σας
Παρακαλώ επιλέξτε νομό
Παρακαλώ επιλέξτε πόλη
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard, American Express, Diners
4 άτοκες δόσεις με tbi bank
Facebook Twitter Email
Περιγραφή
LG 27MS550-B Full HD 27¨ IPS Monitor
Ρεαλιστικά χρώματα σε ευρεία γωνία
Ομαλά γραφικά. Απρόσκοπτη ροή εργασιών.
Ρυθμός ανανέωσης 100 Hz
Τα 100Hz παρέχουν ομαλή φόρτωση καρέ σε διάφορα προγράμματα. Επίσης, μπορείτε να απολαμβάνετε ρεαλιστικό gameplay με λιγότερο τρεμόπαιγμα της οθόνης και θόλωση στη κίνηση.
Άνεση εστιασμένης εικόνας
Λειτουργία ανάγνωσης
Flicker Safe
Απολαύστε ομαλό παιχνίδι
Απολαύστε παιχνίδια με καθαρές εικόνες
Χρόνος απόκρισης 5 ms (GtG)
Dynamic Action Sync
Black Stabilizer
Crosshair
Το στόχαστρο βρίσκεται στο κέντρο για να πυροβολείτε με μεγαλύτερη ακρίβεια.
Απρόσκοπτος έλεγχος
OnScreen Control
Διαμόρφωση γραφείου για εξοικονόμηση χώρου
Ενσωματωμένα ηχεία
Εύκολη και άνετη λύση
Εργονομική σχεδίαση
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
ΚατασκευαστήςLG Electronics
Μοντέλο27MS550-B Full HD 27¨ Wide LED IPS - 100Hz / 5ms
Part Number27MS550-B
ΚατηγορίαΟθόνες Η/Υ
Εύρος Διαγωνίου25.1" εώς 28"
Διαγώνιος27"
Ανάλυση1920x1080
Response Time5ms - (GtG at Faster)
Refresh Rate100Hz
InputsHDMI x2 (v 1.4)
3,5mm Jack x1 - (Headphones OUT, 3-pole(Sound Only))
Τύπος PanelIPS
Πρόσθετα ΧαρακτηριστικάSpeakers (2W x2)
VESA (75 x 75)
Headphones Output
Tilt (-5° to 15°)
Height Adjustment (80 mm)
Brightness250 nits
Contrast Ratio1000:1
Λοιπά στοιχείαColour Gamut (Typ.): NTSC 72% (CIE1931)
Design
Dimension with Stand (W x H x D): 612 x 492.1 x 219.4mm
Dimension without Stand (W x H x D): 612 x 362.5 x 56.2mm
Weight with Stand: 3.9kg
Weight without Stand: 3.1kg
Power
Power Supply: External, AC 100~240V (50/60Hz)
Consumption (Typ.): 45W
Consumption (Sleep Mode): <0.5W
Consumption (DC Off): <0.3W