Προϊόντα
LG Electronics 27U631A-B Quad HD 27¨ Wide LED IPS - 100Hz / 5ms - HDR Ready
Χωρίς ΦΠΑ: 152,42 €
Pick Up Point: Μικρή Διαθεσιμότητα
Πληροφορίες
Δόσεις
27'' IPS Quad HD monitor
Vivid Visuals at Wide Viewing Angles.
Experience exceptional picture quality with the 27" QHD (2560x1440) display, with IPS technology for vivid and vibrant visuals - even at wider viewing angles.
.png)
100Hz Smoother, Seamless Visuals
With a 100Hz refresh rate and 5ms(GTG) response time, on screen visuals are rendered clearly for ultra-smooth motion and fluidity.
.png)
Easy Viewing, Comfortable Reading
This monitor comes with Reader Mode which can reduce blue light emission to help provide a reduction in eye fatigue.
.png)
Action As It Happens
Get a pro-level experience with the closest thing to real-time gaming. Dynamic Action Sync elevates your gameplay so you can respond every moment of the action with reduced input tag and unbelievable performance.
.png)
Virtually Borderless Design
This LG monitor has a virtually borderless screen on three sides. The narrow-bezel design not only keeps your focused on the screen, but is made to look great on the desktop.
.png)
| Κατασκευαστής | LG Electronics |
| Μοντέλο | 27U631A-B Quad HD 27¨ Wide LED IPS - 100Hz / 5ms - HDR Ready |
| Part Number | 27U631A-B |
| Κατηγορία | Οθόνες Η/Υ |
| Εύρος Διαγωνίου | 25.1" εώς 28" |
| Διαγώνιος | 27" |
| Ανάλυση | 2560x1440 |
| Response Time | 5ms |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Inputs | HDMI 1x 2.0 USB Type C (1x 3.0, 15W Power Delivery) 3,5mm Jack |
| Τύπος Panel | IPS |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | VESA (100 x 100 mm) HDR Ready Tilt -5° / +20° |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Λοιπά στοιχεία | Colour Gamut (Typ.): sRGB 99% (CIE1931) Design Dimension with Stand (W x H x D): 612.14 x 454.66 x 215.9 mm Dimension without Stand (W x H x D): 612.14 x 363.22 x 43.18 mm Weight with Stand: 4.39 kg Weight without Stand: 3.58 kg Power Power Supply: External, AC 100~240V (50/60Hz) Consumption (Typ.): 23W Consumption (Sleep Mode): <0.5W Consumption (DC Off): <0.3W Accessories HDMI Cable Base Screw |
| Εγγύηση | 3 Έτη, Οn-Site, DOA 7 ημερών και Zero Dead Pixel Warranty, ισχύει για όλα τα μοντέλα LG PC Monitors που έχουν γίνει εισαγωγή αποκλειστικά και μόνο από την LG Electronics Ελλάς. Πληροφορίες: 80111200900 - 210 4800564 LG Hellas |


