Προϊόντα
LG Electronics Full HD 21.5¨ Wide LED VA - 75Hz / 5ms with AMD FreeSync
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Πληροφορίες
Πληροφορίες: 80111200900 - 210 4800564 LG Hellas
Δόσεις
21.45" Full HD Display
Vibrant and Accurate Color
LG Monitor highlights the performance of liquid crystal displays. The 21.45-inch screen with Full HD (1920X1080) display delivers precise and clear imagery through outstanding color accuracy.

Improved Visual Comfort
To help lessen eye fatigue and provide eye comfort while reading documents on a monitor, Reader Mode adjusts color temperature and luminance similar to reading a paper book.

Care for Eyes
Flicker Safe reduces invisible flickering on the screen, which helps reduce eye strain. It provides a comfortable working environment for a long time.

Easier User Interface
You can customize the workspace by splitting the display or adjusting basic monitor options with just a few mouse clicks.
.jpg)
Comfortable Workplace
Its convenient tilt adjustments with clean uni-body design allow you to create an optimized work environment.

Fluid and Rapid Motion
With AMD FreeSync™ technology, gamers can experience seamless, fluid movement in high resolution and fast-paced games. It virtually reduces screen tearing and stuttering.

| Κατασκευαστής | LG Electronics |
| Μοντέλο | Full HD 21.5¨ Wide LED VA - 75Hz / 5ms with AMD FreeSync |
| Part Number | 22MP410P-B |
| Κατηγορία | Οθόνες Η/Υ |
| Εύρος Διαγωνίου | 21.5" εώς 23" |
| Διαγώνιος | 21.5" |
| Ανάλυση | 1920x1080 |
| Response Time | 5ms |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Inputs | VGA HDMI 3,5mm Jack |
| Τύπος Panel | VA |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | VESA (75 x 75 mm) AMD FreeSync Headphones Output Tilt -5~15˚ |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Λοιπά στοιχεία | Color Gamut (Typ.): NTSC 72% (CIE1931) Power Power Supply: External, 100-240Vac, 50/60Hz Consumption (Typ.): 18W Consumption (Max.): 21W Consumption (Sleep Mode): <0.3W Consumption (DC Off): <0.3W Design Dimension with Stand (W x H x D): 509.6 x 393.2 x 190 mm Dimension without Stand (W x H x D): 509.6 x 304.6 x 58 mm Weight with Stand: 2.4kg Weight without Stand: 2.1kg Accessories Power Cable HDMI Cable |
| Εγγύηση | 3 Έτη, Οn-Site, DOA 7 ημερών και Zero Dead Pixel Warranty, ισχύει για όλα τα μοντέλα LG PC Monitors που έχουν γίνει εισαγωγή αποκλειστικά και μόνο από την LG Electronics Ελλάς. Πληροφορίες: 80111200900 - 210 4800564 LG Hellas |


