Προϊόντα
LG Electronics Quad HD 27¨ Wide LED IPS - 144Hz / 1ms with AMD FreeSync Premium and Nvidia G-Sync Compatible - HDR Ready
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Πληροφορίες
Πληροφορίες: 80111200900 - 210 4800564 LG Hellas
Δόσεις
Άτοκες Δόσεις
Οθόνη UltraGear™ QHD 27'' IPS 144Hz 1ms
LG UltraGear™, πανίσχυρος εξοπλισμός που απογειώνει τις πιθανότητές σας για τη νίκη.
Σχεδιάστηκε για απίστευτη ταχύτητα
Με πάνελ IPS και χρόνο απόκρισης 1 ms, συγκρίσιμο με τις ταχύτητες πάνελ TN, η εικόνα δεν παρουσιάζει σχεδόν καθόλου είδωλα και εσείς απολαμβάνετε μια εντελώς νέα εμπειρία παιχνιδιού.
.jpg)
Ομαλή κίνηση παιχνιδιού
Η εξαιρετική ταχύτητα των 144 Hz επιτρέπει στους gamers να βλέπουν άμεσα το επόμενο καρέ, ομαλοποιώντας σημαντικά την αποτύπωση της εικόνας. Έτσι, μπορούν να αντιδρούν γρήγορα και στοχεύουν ευκολότερα.

Νιώστε την πραγματική μάχη με αληθινά χρώματα
Αυτή η οθόνη υποστηρίζει το πρότυπο HDR10 με sRGB 99% (τυπ.), παρέχοντας μια ρεαλιστική οπτική εμπειρία με πλούσια χρώματα και αντίθεση. Πέρα από το πεδίο της μάχης, ο παίκτης μπορεί να βλέπει τα χρώματα όπως ακριβώς τα είχαν φανταστεί οι προγραμματιστές του παιχνιδιού.

Συμβατότητα G-SYNC® με πιστοποίηση της NVIDIA
Το μοντέλο 27GN800P είναι συμβατό με την τεχνολογία G-SYNC® (έχει δοκιμαστεί και πιστοποιηθεί επίσημα από την NVIDIA), ελαχιστοποιώντας τις αλλοιώσεις και το τρέμουλο, για μια εμπειρία παιχνιδιού με ομαλή και γρήγορη κίνηση.

Ευκρινέστερη, ομαλότερη και ταχύτερη
Με την τεχνολογία FreeSync™ Premium, οι παίκτες μπορούν να απολαμβάνουν απρόσκοπτη, ομαλή κίνηση σε παιχνίδια δράσης με υψηλή ανάλυση. Ουσιαστικά ελαχιστοποιεί τις αλλοιώσεις και το τρέμουλο της οθόνης.

Κομψή, σικ και καθηλωτική
Βελτιώστε την εμπειρία παιχνιδιού σας με ελκυστική σχεδίαση, κυριολεκτικά χωρίς περιθώριο. Η βάση προσαρμόζεται για την αλλαγή της κλίσης της οθόνης, ώστε να παίζετε παιχνίδια πιο άνετα.

Αντιδράστε ταχύτερα στους αντιπάλους
Το Dynamic Action Sync μειώνει την καθυστέρηση εισόδου (input lag), βοηθώντας τους παίκτες σε κρίσιμες στιγμές και σε πραγματικό χρόνο.

Επιτεθείτε πρώτοι στο σκοτάδι
Το Black Stabilizer βοηθά τον παίκτη να αποφεύγει τους ελεύθερους σκοπευτές που κρύβονται στα πιο σκοτεινά μέρη και να ξεφεύγει γρήγορα από καταστάσεις όταν βλέπει την αναλαμπή.

Καλύτερη στόχευση
Το στόχαστρο βρίσκεται στο κέντρο για να πυροβολείτε με μεγαλύτερη ακρίβεια.

| Κατασκευαστής | LG Electronics |
| Μοντέλο | Quad HD 27¨ Wide LED IPS - 144Hz / 1ms with AMD FreeSync Premium and Nvidia G-Sync Compatible - HDR Ready |
| Part Number | 27GN800P-B |
| Κατηγορία | Οθόνες Η/Υ |
| Εύρος Διαγωνίου | 25.1" εώς 28" |
| Διαγώνιος | 27" |
| Ανάλυση | 2560x1440 |
| Response Time | 1ms |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Inputs | HDMI 2x v2.0 DisplayPort v1.4 3,5mm Jack |
| Τύπος Panel | IPS |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | VESA (100 x 100 mm) AMD FreeSync Premium Headphones Output HDR Ready Tilt |
| Brightness | 330 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Λοιπά στοιχεία | Color Gamut (Typ.): sRGB 99% (CIE1931) Power Powre Supply: External, 100~240Vac, 50/60Hz Power Consumption (Typ.): 45W Power Consumption (Max.): 48W Power Consumption (Sleep Mode): <0.3W Power Consumption (DC Off): <0.3W Design Dimension with Stand (W x H x D): 614.2 x 454.2 x 224.8 mm Dimension without Stand (W x H x D): 614.2 x 364.8 x 51.7 mm Weight with Stand: 6.0kg Weight without Stand: 5.3kg Accessories DisplayPort Cable |
| Εγγύηση | 3 Έτη, Οn-Site, DOA 7 ημερών και Zero Dead Pixel Warranty, ισχύει για όλα τα μοντέλα LG PC Monitors που έχουν γίνει εισαγωγή αποκλειστικά και μόνο από την LG Electronics Ελλάς. Πληροφορίες: 80111200900 - 210 4800564 LG Hellas |


