LG Electronics UltraGear 27G640A-B Quad HD 27¨ Wide LED IPS - 300Hz / 1ms with AMD FreeSync Premium - G-Sync Compatible - HDR Ready
Κατάστημα: Μικρή Διαθεσιμότητα
Pick Up Point: 1 εργάσιμη
Πληροφορίες
Κωδικός Msystems: 001-73710
Part Number: 27G640A-B
Πληροφορίες: 80111200900 - 210 4800564 LG Hellas
Παρακαλώ συμπληρώστε τον ΤΚ σας
Παρακαλώ επιλέξτε νομό
Παρακαλώ επιλέξτε πόλη
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard, American Express, Diners
Παρακάτω βλέπετε τις επιλογές για τις έντοκες δόσεις.
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard
Δεν υπάρχει η δυνατότητα για άτοκες δόσεις με κάρτες American Express και Diners
Δόσεις χωρίς πιστωτική
Δόσεις χωρίς πιστωτική με tbi bank
4 άτοκες δόσεις με tbi bank
Facebook Twitter Email
Περιγραφή
LG UltraGear G6 27G640A-B Quad HD 27¨ IPS Gaming Monitor
Clarity that keeps you in control
Immerse in true colours, conquer the game
Fluid gaming motion with 300Hz refresh rate
To bring a 300Hz refresh rate for fluid, crystal-clear visuals, while minimising motion blur.Dive into more immersive gameplay with every frame.
Overwhelming speed, diving into gaming with 1ms (GtG)
Smooth motion, infinite play
Dynamic Action Sync
Black Stabiliser
Crosshair
The target point is fixed in the center to enhance shooting accuracy.
FPS Counter
Clutter-free, sleek design
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
ΚατασκευαστήςLG Electronics
ΜοντέλοUltraGear 27G640A-B Quad HD 27¨ Wide LED IPS - 300Hz / 1ms with AMD FreeSync Premium - G-Sync Compatible - HDR Ready
Part Number27G640A-B
ΚατηγορίαΟθόνες Η/Υ
Εύρος Διαγωνίου25.1" εώς 28"
Διαγώνιος27"
Ανάλυση2560x1440
Response Time0.1ms
Refresh Rate300Hz
InputsHDMI x2 (v 2.1, FRL)
DisplayPort x1 (v 1.4)
USB Type C
USB
3,5mm Jack x1 - Headphone out, 3-pole (Sound Only)
Τύπος PanelIPS
Πρόσθετα ΧαρακτηριστικάUSB Hub - 1x USB-C Upstream (Supports Data Transmission, PD up to 15W), 1x USB-B 3.0 Upstream, 2x USB-A 3.0 Dowstream
Speakers (5W x2)
VESA (100 x 100 mm)
AMD FreeSync Premium
Headphones Output
Vesa DisplayHDR 400
Tilt (-5° ~ +21°)
Swivel (+/- 45°)
Pivot (+/- 90°)
Height Adjustment (150 mm)
Brightness400 nits
Contrast Ratio1300:1
Λοιπά στοιχείαColor Gamut (Typ.): DCI-P3 90% (CIE1976)
Color Depth (Number of Colors): 1.07B
Design
Dimension with Stand (W x H x D): 613.68 x (389.1 ~ 539.1) x 239 mm
Dimensions without Stand (W x H x D): 613.68 x 365.77 x 57.44 mm
Weight with Stand: 5.47 kg
Weight without Stand: 3.4 kg
Power
Power Supply: External Power Adapter, 100~240V (50/60Hz)
Power Consumption (Sleep Mode): <0.5W
Power Consumption (DC Off): <0.3W