Προϊόντα
Samsung Essential S43UF Full HD 24¨ Wide LED IPS - 100Hz / 5ms
Χωρίς ΦΠΑ: 128,23 €
Pick Up Point: Άμεσα διαθέσιμο
Πληροφορίες
Δόσεις
Samsung S4 S43UF Essential Monitor
Stay productive, stay comfortable
.png)
Vivid colours across the whole screen - IPS Panel
Experience stunning colours across the entire display with the IPS panel. Colours remain bright and vibrant, even when viewed from different angles, while tones and shades are evenly reproduced with less colour fading.
.png)
Your connectivity, enhanced.Your potential, unlocked. - USB-C & LAN Port
Elevate your workspace with a USB-C port for charging and data transfer, along with a built-in LAN port for reliable Ethernet connectivity. You can also daisy-chain two monitors together and extend the amount of screen space available.
.png)
Smooth performance across various content - 100Hz Refresh Rate
Stay in the action when playing games, watching videos or working on creative projects.The up to 100Hz refresh rate reduces lag and motion blur so you don't miss a thing in fast-paced moments.
.png)
More gaming power - Game Mode
Gain a competitive edge with optimizable game settings. Colour and contrast can be instantly adjusted to see scenes more clearly and spot hidden details in the dark. Game Mode also scales various game to fill your screen, ensuring you can see every detail.
.png)
Flexible adjustments for optimal comfort - Intuitive Design
Feel the advantage of a height-adjustable screen that tilts to give you the best angle and more versatility. Now you can also pivot the screen 90 degrees - perfect for viewing long documents with less scrolling.
.png)
Easy on the eyes - Eye Saver Mode
Stay comfortable during long sessions. Advanced eye comfort technology certified by TÜV minimizes blue light and reduces irritating screen flicker.
.png)
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Μοντέλο | Essential S43UF Full HD 24¨ Wide LED IPS - 100Hz / 5ms |
| Part Number | LS24F434UAUXEN |
| Κατηγορία | Οθόνες Η/Υ |
| Εύρος Διαγωνίου | 23.1" εώς 25" |
| Διαγώνιος | 24" |
| Ανάλυση | 1920x1080 |
| Response Time | 5ms (GtG) |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Inputs | HDMI x1 (v 1.4) DisplayPort - 1x DP-IN (v 1.4) + 1x DP-OUT (v 1.4) USB Type C USB LAN (10/100/1000 Mbps) |
| Τύπος Panel | IPS |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | USB Hub - 2x USB-C 3.2 Gen 1 (1x Upstream: DP, PD up to 90W + 1x Downstream: PD up to 15W), 4x USB-A 3.2 Gen 1 Dowstream VESA (100 x 100 mm) Tilt (-5° ~ +24°) Swivel (+/- 45°) Pivot (-2° ~ +92°) Height Adjustment (130 mm) |
| Brightness | 300 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Λοιπά στοιχεία | Colour Gamut (NTSC 1976): 72% (CIE 1931) sRGB Coverage: 99% Color support: Max 16.7M Design Dimensions with Stand (WxHxD): 539.9 x 518.9 x 219.7 mm Dimensions without Stand (WxHxD): 539.9 x 321.6 x 57.2 mm Weight with Stand: 5.4 kg Weight without Stand: 3.5 kg Power Power Supply: Internal, AC 100 - 240 V (50/60Hz) Consumption (Max): 180W Accessories Power Cable (1.5 m) DP Cable USB Type-C Cable |
| Εγγύηση | 2 Έτη, DOA 7 ημερών. Τηλ. Υποστήριξης 80111 7267864, Από κινητό: 210 6897691 |


