Προϊόντα
Samsung Essential S43UF Full HD 27" Wide LED IPS - 100Hz / 5ms
Χωρίς ΦΠΑ: 170,97 €
Pick Up Point: Άμεσα διαθέσιμο
Πληροφορίες
Δόσεις
Άτοκες Δόσεις
27" Essential Monitor S30GD IPS 100Hz
Stay productive, Stay comfortable
.png)
Vivid colors across the whole screen
Experience stunning colors across the entire display with the IPS panel. Colors remain bright and vibrant, even when viewed from different angles, while tones and shades are evenly reproduced with less color fading.
.png)
Your connectivity, enhanced. Your potential, unlocked.
Elevate your workspace with a USB-C port for charging and data transfer, along with a built-in LAN port for reliable Ethernet connectivity. You can also daisy-chain two monitors together and extend the amount of screen space available.
.png)
Smooth performance across various content
Stay in the action when playing games, watching videos or working on creative projects.The 100Hz refresh rate reduces lag and motion blur so you don't miss a thing in fast-paced moments.
.png)
More gaming power
Gain a competitive edge with optimizable game settings. Color and contrast can be instantly adjusted to see scenes more clearly and spot enemies hiding in the dark. Game Mode also scales various game to fill your screen, ensuring you can see every detail.
.png)
Flexible adjustments for optimal comfort
Feel the advantage of a height-adjustable screen that tilts to give you the best angle and more versatility. Now you can also pivot the screen 90 degrees — perfect for viewing long documents with less scrolling.
.png)
Easy on the eyes
Protect your vision and stay comfortable, even during long sessions. Advanced eye comfort technology certified by TÜV reduces eye strain by minimizing blue light and reducing irritating screen flicker.
.png)
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Μοντέλο | Essential S43UF Full HD 27" Wide LED IPS - 100Hz / 5ms |
| Part Number | LS27F434UAUXEN |
| Κατηγορία | Οθόνες Η/Υ |
| Εύρος Διαγωνίου | 25.1" εώς 28" |
| Διαγώνιος | 27" |
| Ανάλυση | 1920x1080 |
| Response Time | 5ms |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Inputs | HDMI 1x v1.4 DisplayPort 1x v1.4 USB Type C - 1x 3.2 Gen 1 downstream (15W), 1x upstream (90W) USB - 4x 3.2 Gen 1 downstream (1x Service) LAN |
| Τύπος Panel | IPS |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | USB Hub VESA (100 x 100 mm) Tilt (-5˚ / 24˚) Swivel (-45° / +45°) Pivot (-2° / +92°) Height Adjustment (0~130mm) |
| Brightness | 300 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Λοιπά στοιχεία | Color Gamut (NTSC): 72% Color Gamut (sRGB): 99% Color Support: Max 16.7M Flicker Free: Yes Power Power Supply: Internal, AC 100~240V Consumption (Max): 180 W Design Dimension with Stand (WxHxD): 539.9 x 518.9 x 219.7 mm Set Dimension without Stand (WxHxD): 539.9 x 321.6 x 57.2 mm Weight with Stand: 5.4 kg Weight without Stand: 3.5 kg Accessories Power Cable (1.5m) DisplayPort Cable USB Type-C Cable |
| Εγγύηση | 2 Έτη, DOA 7 ημερών. Τηλ. Υποστήριξης 80111 7267864, Από κινητό: 210 6897691 |


