Samsung LC27RG50FQRXEN 27¨ Curved Full HD Wide LED VA - 240Hz / 4ms - Nvidia G-Sync
Εξαντλημένο
Πληροφορίες
Κωδικός Msystems: 001-56849
Part Number: LC27RG50FQRXEN
Εγγύηση: 2 Έτη, On-Site, DOA 7 ημερών. Τηλ. Υποστήριξης 80111 7267864, Από κινητό: 210 6897691
Παρακαλώ συμπληρώστε τον ΤΚ σας
Παρακαλώ επιλέξτε νομό
Παρακαλώ επιλέξτε πόλη
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard, American Express, Diners
Παρακάτω βλέπετε τις επιλογές για τις έντοκες δόσεις.
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard
Δεν υπάρχει η δυνατότητα για άτοκες δόσεις με κάρτες American Express και Diners
4 άτοκες δόσεις με tbi bank
Facebook Twitter Email
Περιγραφή
Ρυθμός ανανέωσης 240Hz
Κυρτή οθόνη
Η κυρτή οθόνη των 1500R «αγκαλιάζει» το οπτικό σας πεδίο.
Συμβατότητα G-Sync
Κυρτή οθόνη με 240Hz
Το 240Hz RapidCurve™ προσφέρει στη Samsung κυρτή οθόνη 1500R, αστραπιαίο ρυθμό ανανέωσης 240Hz για καθηλωτική εμπειρία παιχνιδιού, με συνεχή & εξαιρετικά ομαλή εναλλαγή σκηνών.
Αφεθείτε στην κυρτή οθόνη
Κατασκευασμένη για τα μάτια σας
G-Sync Ready
Full Screen Design
Δείτε στο σκοτάδι
Καθαρή εικόνα από κάθε γωνία
Χαρακτηριστικά αποκλειστικά για gamer
Ξεκούραστα μάτια για περισσότερες νίκες
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
ΚατασκευαστήςSamsung
ΜοντέλοLC27RG50FQRXEN 27¨ Curved Full HD Wide LED VA - 240Hz / 4ms - Nvidia G-Sync
Part NumberLC27RG50FQRXEN
ΚατηγορίαΟθόνες Η/Υ
Εύρος Διαγωνίου25.1" εώς 28"
Διαγώνιος27"
Ανάλυση1920x1080
Response Time4ms (GTG)
Refresh Rate240Hz
InputsHDMI x2 V 2.0
DisplayPort V 1.2
3,5mm Jack
Πρόσθετα ΧαρακτηριστικάVESA 75x75mm
Curved
Nvidia G-Sync
Headphones Output
Tilt (-2.0° (±2.0°) ~ 15.0° (±2.0°))
Brightness300 nits
Contrast Ratio3000:1
Λοιπά στοιχείαΓωνία θέασης (Ορ./Κάθ.): 178°/178°
Κυρτότητα οθόνης: 1500R
Χρώματα οθόνης: Max 16.7M
Χρωματικό φάσμα (NTSC 1976): 72%
Έγχρωμη λειτουργία: Custom/FPS/RTS/RPG/AOS/Cinema/DCR
Flicker Free: Ναι
Eye Saver Mode: Ναι
Game Mode: Ναι
Black Equalizer: Ναι
Low Input Lag Mode: Ναι
Refresh Rate Optimizor: Ναι
Περιβάλλον Super Arena Gaming UX: Ναι
Κατανάλωση ρεύματος (Max): 48 W
Κατανάλωση ρεύματος (Τυπ.): 33 W
Κατανάλωση ρεύματος (Σύστημα εξοικονόμησης ενέργειας DPMS): 0.5W
Κατανάλωση ρεύματος (με τη συσκευή απενεργοποιημένη): 0.3W
Διαστάσεις με βάση (ΠxΥxΒ): 616.6 x 472.3 x 250.5 mm
Διαστάσεις χωρίς βάση (ΠxΥxΒ): 616.6 x 366.2 x 61.0 mm