Προϊόντα
Samsung Odyssey G6 G60F Quad HD 27¨ Wide LED IPS - 350Hz / 1ms with AMD FreeSync Premium and Nvidia G-Sync Compatible - HDR Ready
Χωρίς ΦΠΑ: 265,32 €
Pick Up Point: Μικρή Διαθεσιμότητα
Πληροφορίες
Δόσεις
Άτοκες Δόσεις
Samsung Odyssey G6 G60F QHD 27" IPS Gaming Monitor
Boost your game with lifelike visuals
QHD
Step into a game world that's more vivid and immersive than ever before. With 1.7 times the pixel density of Full HD (1920x1080), QHD resolution (2560x1440) boasts incredibly detailed, pin-sharp images. Now you can take in the action in more detail on the same-sized screen.
.png)
Vivid colors across the whole screen
Fast IPS
Enjoy realistic game scenes with Fast IPS panel. The 178° wide viewing angle accurately delivers clear, crisp hues that stay consistent from various viewpoints, while quick response time reduces motion blur and ghosting — providing an engaging gaming experience.
.png)
Discover more depth in every frame
VESA DisplayHDR 400
Bring your visuals to life with VESA DisplayHDR 400. By improving brightness and refining contrast, game scenes gain added depth and reveal more details in both bright and shadowed areas — delivering more immersive gameplay.
.png)
Secure wins with smoothness and fluidity
350Hz Refresh Rate & 1ms Response Time (GTG)
React fast and stay ahead of the competition with peak gaming performance. The 350Hz refresh rate minimizes lag and delivers split-second responsiveness, while the near-instant 1ms response time (GtG) ensures that moves are captured in real-time for unbeatable gaming precision.
.png)
Uninterrupted game flow
NVIDIA G-Sync Compatible
G-Sync compatibility syncs the GPU and panel to reduce choppiness, screen lag and image tearing. Along with AMD FreeSync Premium, it creates ultra-smooth scenes that flow smoothly to the next.
.png)
Maintain winning streaks with ease
Ergonomic Stand
Reach the height of winning in total comfort. Simply tilt and adjust your monitor until all enemies are in perfect view.
.png)
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Μοντέλο | Odyssey G6 G60F Quad HD 27¨ Wide LED IPS - 350Hz / 1ms with AMD FreeSync Premium and Nvidia G-Sync Compatible - HDR Ready |
| Part Number | LS27FG602EUXEN |
| Κατηγορία | Οθόνες Η/Υ |
| Εύρος Διαγωνίου | 25.1" εώς 28" |
| Διαγώνιος | 27" |
| Ανάλυση | 2560x1440 |
| Response Time | 1ms |
| Refresh Rate | 350Hz |
| Inputs | HDMI 1x 2.1 DisplayPort 1x 1.4 USB (Service) 3,5mm Jack |
| Τύπος Panel | IPS |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | VESA (100 x 100 mm) AMD FreeSync Premium Nvidia G-Sync Headphones Output G-Sync Certified Vesa DisplayHDR 400 Tilt -2.0 (±2.0) - 25.0˚ (±2.0˚) Swivel -30.0 (±3.0) - 30.0˚ (±3.0˚) Pivot -92.0 (±2.0) - 92.0˚ (±2.0˚) Height Adjustment 120 mm |
| Brightness | 350 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Λοιπά στοιχεία | Color Gamut (sRGB Coverage): 99% (CIE1976) Color support: Max 16.7M Design Dimensions with Stand (WxHxD): 613 x 552 x 263.5 mm Dimensions without Stand (WxHxD): 613 x 361.5 x 70 mm Weight with Stand: 6.4 kg Weight without Stand: 3.4 kg Power Power Supply: External, AC 100~240V Consumption (Max): 48 W Accessories Power Cable (1.5 m) DisplayPort Cable |
| Εγγύηση | 2 Έτη, DOA 7 ημερών. Τηλ. Υποστήριξης 80111 7267864, Από κινητό: 210 6897691 |


