Προϊόντα
Samsung Odyssey G7 G70D Ultra HD 32¨ Wide LED IPS - 144Hz / 1ms with AMD FreeSync Premium - HDR Ready
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Πληροφορίες
Δόσεις
Άτοκες Δόσεις
Odyssey G7 G70D 32" IPS Gaming Monitor
Epic visuals in vivid detail
4K UHD
4K UHD resolution elevates your gaming with crystal clear visuals that shine brighter, making worlds feel more real with incredible detail.
.png)
Vivid colours across the whole screen
Fast IPS
Fast IPS panel delivers clear colours and clarity from any viewpoint. With a 178º wide viewing angle, colours stay consistent and accurate from any angle. Quick response time reduces motion blur and ghosting, providing an immersive gaming experience.
.png)
Fast-paced action for smooth gameplay
144Hz Refresh Rate & 1ms Response Time
The 144Hz refresh rate delivers ultra-smooth gameplay, reducing lag and motion blur. Combined with a near-instant 1ms response time (GtG), every movement is captured in real-time, allowing for quick reactions and unbeatable gaming precision.
.png)
Immerse in smooth action
AMD FreeSync Premium Pro
G-Sync compatibility syncs the CPU and panel to reduce choppiness, screen lag, and image tears. Along with AMD FreeSync Premium Pro, it helps create ultra-smooth scenes that let you game with a competitive edge.
.png)
Quick, simple setup to seize the win
Game Bar
Now, you can easily view the status of the most important settings such as FPS or HDR. Adjust the screen ratio to 21:9, zoom in on the Minimap, or change the game picture mode without ever leaving your game screen.
.png)
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Μοντέλο | Odyssey G7 G70D Ultra HD 32¨ Wide LED IPS - 144Hz / 1ms with AMD FreeSync Premium - HDR Ready |
| Part Number | LS32DG702EUXDU |
| Κατηγορία | Οθόνες Η/Υ |
| Εύρος Διαγωνίου | μεγαλύτερο από 28" |
| Διαγώνιος | 32" |
| Ανάλυση | 3840x2160 |
| Response Time | 1ms |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Inputs | HDMI 2x 2.1 DisplayPort 1x 1.4 USB (2x 3.0 Type-A downstream, 1x 3.0 Type-B upstream) WiFi 5 Bluetooth v5.2 LAN |
| Τύπος Panel | IPS |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | USB Hub (2x 3.0 Type-A) Speakers 10 W (Adaptive Sound Pro) VESA (100 x 100 mm) AMD FreeSync Premium HDR Ready Tilt -2.0°(± 2°) ~ 25.0°(± 2°) Swivel -30.0°(± 3°) ~ 30.0°(± 3°) Pivot -92.0°(± 2°) ~ 92.0°(± 2°) Height Adjustment 120 mm (±5 mm) |
| Brightness | 350 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Λοιπά στοιχεία | Design sRGB coverage: 99% (CIE1931) Color support: Max 1B Dimensions with Stand (WxHxD): 714.2 x 583.2 x 263.5 mm Dimensions without Stand (WxHxD): 714.2 x 418.4 x 73.8 mm Weight with Stand: 8.0 kg Weight without Stand: 4.8 kg Power Power Supply: External, AC 100~240V Consumption (Max): 78 W Accessories Power Cable (1.5 m) DisplayPort Cable USB 3.0 Cable Remote Controller |
| Εγγύηση | 3 Έτη, DOA 7 ημερών. Τηλ. Υποστήριξης 80111 7267864, Από κινητό: 210 6897691 |


