Προϊόντα
Samsung Smart M5 M50F Full HD 27¨ Wide LED IPS - 60Hz / 5ms - HDR Ready - Black
Χωρίς ΦΠΑ: 152,42 €
Pick Up Point: Μικρή Διαθεσιμότητα
Πληροφορίες
Δόσεις
Samsung Odyssey 3D G90XF Ultra HD 27" IPS Gaming Monitor
Instant access to your favourite streaming content
Smart TV Apps
Discover all your favourite streaming apps lined up in one place. Browse and watch content directly from your monitor with ease.
.png)
Explore a variety of free channels, including Samsung TV Plus
Endless Free Content
Tune into various free channels, including Samsung TV Plus channels, to watch news, sports, movies, kids’ shows and more – all on your Smart Monitor. With new content added continuously, there’s always more to explore.
.png)
Enjoy sound tailored to your content
Adaptive Sound
Immerse yourself in the scene with true-to-life audio. Adaptive Sound uses audio scenic intelligence to analyse scenes in real-time and optimise the sound based on content type.
.png)
Mobile meets big screen
Screen Mirroring
Effortlessly stream your content on the big screen. Easily connect and enjoy content from your mobile - videos, photos and documents - on your Smart Monitor.
.png)
Your privacy. Secured on Samsung monitors.
Knox Security
Samsung Knox ensures your monitor data remains safe and confidential with robust, multi-layered security and tightly controlled access.
.png)
Connect with convenience
Multiple Ports
Plug your devices straight into your monitor. With multiple built-in ports, you can enjoy a quick, streamlined setup for a convenient work environment.
.png)
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Μοντέλο | Smart M5 M50F Full HD 27¨ Wide LED IPS - 60Hz / 5ms - HDR Ready - Black |
| Part Number | LS27FM500EUXDU |
| Κατηγορία | Οθόνες Η/Υ |
| Εύρος Διαγωνίου | 25.1" εώς 28" |
| Διαγώνιος | 27" |
| Ανάλυση | 1920x1080 |
| Response Time | 5ms |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Inputs | HDMI 2x 1.4 (1x ARC) USB (2x 2.0 Type A downstream (1x service)) WiFi (WiFi 5) Bluetooth v5.2 |
| Τύπος Panel | IPS |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | USB Hub Speakers 10W VESA (100 x 100 mm) Smart Monitor HDR Ready Tilt -2.0 (±2.0) - 15.0˚ (±2.0˚) |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Λοιπά στοιχεία | Color Gamut (NTSC Coverage): 72% (CIE1976) Color support: Max 16.7M Design Dimensions with Stand (WxHxD): 612.7 x 468.9 x 200.5 mm Dimensions without Stand (WxHxD): 612.7 x 369.6 x 41.1 mm Weight with Stand: 3.5 kg Weight without Stand: 3.0 kg Power Power Supply: External, AC 100~240V Consumption (Max): 48 W Accessories Power Cable (1.5 m) HDMI Cable Remote Controller |
| Εγγύηση | 2 Έτη, On-Site, DOA 7 ημερών. Τηλ. Υποστήριξης 80111 7267864, Από κινητό: 210 6897691 |


