Προϊόντα
Samsung Smart M7 M70F Ultra HD 32¨ Wide LED VA - 60Hz / 4ms - HDR Ready - Black
Χωρίς ΦΠΑ: 241,13 €
Pick Up Point: Άμεσα διαθέσιμο
Πληροφορίες
Δόσεις
Άτοκες Δόσεις
Samsung Smart M7 M70F Ultra HD 32" VA Monitor
Instant access to your favourite streaming content
Smart TV Apps
Stream content directly from your monitor, or tune into Samsung TV Plus to get live TV channels and on-demand content — all at zero cost.
.png)
Optimally tailored visuals with AI
AI Picture Optimizer
Experience optimal picture quality adjusted to your needs. AI Picture Optimizer adapts the visuals to help you work on documents with comfort, get fully immersed in games with deep, rich blacks and watch videos in vibrant colors.
.png)
Enjoy your content in vivid detail
4K UHD
Watch your content come to life with incredible clarity. 4K UHD resolution enhances even fine details in images and videos, making worlds feel more vibrant and realistic.
.png)
Adapts to noisy environments
Active Voice Amplifier
Hear words clearly with AI technology. Active Voice Amplifier analyzes background noise around the monitor and automatically adjusts the volume of your content, so you can catch dialogue effortlessly — even in loud settings.
.png)
Simple control for your smart home
SmartThings
See your smart home devices in a 3D Map View and manage them with ease. You can also check the energy usage and cost by device, and save money by putting them in energy-saving modes. Simply tap into the all-in-one IoT hub using your mobile phone or voice command — without pausing shows.
.png)
Your privacy. Secured on Samsung monitors.
Knox Security
Keep your monitor data safe and confidential with Samsung Knox. Its robust, multi-layered security and tightly controlled access also enhance the security of your IoT connections made through your Smart Monitor.
.png)
Connect with convenience
Multiple Ports
Connect your gadgets without any adapters. With USB-C, HDMI and USB-A ports, you can charge your device, transmit data and make the most out of your multi-screen setup — all at once.
.png)
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Μοντέλο | Smart M7 M70F Ultra HD 32¨ Wide LED VA - 60Hz / 4ms - HDR Ready - Black |
| Part Number | LS32FM702UUXDU |
| Κατηγορία | Οθόνες Η/Υ |
| Εύρος Διαγωνίου | μεγαλύτερο από 28" |
| Διαγώνιος | 32" |
| Ανάλυση | 3840x2160 |
| Response Time | 4ms |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Inputs | HDMI 2x 2.0 USB Type C (1x 65W) USB (3x 2.0 Type A, 1x service) WiFi (WiFi 5) Bluetooth v5.2 |
| Τύπος Panel | VA |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | USB Hub Speakers 10W VESA (100 x 100 mm) HDR Ready Tilt -2.0 (±2.0) - 22.0˚ (±2.0˚) |
| Brightness | 300 nits |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Λοιπά στοιχεία | Color Gamut (NTSC Coverage): 72% (CIE1976) Color support: Max 1B Design Dimensions with Stand (WxHxD): 716.1 x 517.0 x 193.5 mm Dimensions without Stand (WxHxD): 716.1 x 424.5 x 41.8 mm Weight with Stand: 6.5 kg Weight without Stand: 5.4 kg Power Power Supply: Internal, AC 100~240V Consumption (Max): 150 W Accessories Power Cable (1.5 m) HDMI Cable USB Type-C Cable Remote Controller |
| Εγγύηση | 2 Έτη, On-Site, DOA 7 ημερών. Τηλ. Υποστήριξης 80111 7267864, Από κινητό: 210 6897691 |


