Προϊόντα
Samsung Smart M8 M80D Ultra HD 32¨ Wide LED VA - 60Hz / 4ms - HDR Ready - White
Χωρίς ΦΠΑ: 386,29 €
Pick Up Point: Άμεσα διαθέσιμο
Πληροφορίες
Δόσεις
Άτοκες Δόσεις
Samsung Smart M8 M80D Ultra HD 32" VA Monitor
Instant access to your favourite streaming content
Smart TV Apps
Stream content directly from your monitor, or tune into Samsung TV Plus to get live TV channels and on-demand content.
.png)
Optimally tailored visuals with AI
AI Picture Optimizer
Experience optimal picture quality adjusted to your needs. AI Picture Optimizer adapts the visuals to help you work on documents with comfort, get fully immersed in games with deep, rich blacks and watch videos in vibrant colors.
.png)
Enjoy a stylish and comfortable setup
Ergonomic Design
Elevate your workspace with Smart Monitor, which offers a stylish look and provides comfort. Its adjustable stand lets you effortlessly tilt, pivot, and change the height — so you can view long documents with less scrolling.
Back view of Monitor on the right. Enlarged monitor ports show USB Type-C Upstream, HDMI IN, USB Type-A Downstream. Back view of Monitor on the right. Enlarged monitor ports show USB Type-C Upstream, HDMI IN, USB Type-A Downstream.
.png)
Hear every word clearly with AI
Active Voice Amplifier Pro
Enjoy an unparalleled audio experience with AI technology. Active Voice Amplifier Pro uses advanced audio processing to analyze voices and background sounds in your content and ambient noises around the monitor — delivering every word with crystal clarity.
.png)
Simple control for your smart home
SmartThings
See your smart home devices in a 3D Map View and manage them with ease. You can also check the energy usage and cost by device, and save money by putting them in energy-saving modes. Simply tap into the all-in-one IoT hub using your mobile phone or voice command — without pausing shows.
.png)
Your privacy. Secured on Samsung monitors.
Knox Security
Keep your monitor data safe and confidential with Samsung Knox. Its robust, multi-layered security and tightly controlled access also enhance the security of your IoT connections made through your Smart Monitor.
.png)
Connect with convenience
Multiple Ports
Connect your gadgets without any adapters. With USB-C, HDMI and USB-A ports, you can charge your device, transmit data and make the most out of your multi-screen setup — all at once.
.png)
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Μοντέλο | Smart M8 M80D Ultra HD 32¨ Wide LED VA - 60Hz / 4ms - HDR Ready - White |
| Part Number | LS32DM801UUXDU |
| Κατηγορία | Οθόνες Η/Υ |
| Εύρος Διαγωνίου | μεγαλύτερο από 28" |
| Διαγώνιος | 32" |
| Ανάλυση | 3840x2160 |
| Response Time | 4ms |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Inputs | HDMI - 1x (v2.0) USB Type C (1x 65W upstream) USB (2x 2.0 Type A downstream) WiFi (WiFi 5) Bluetooth v5.2 |
| Τύπος Panel | VA |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | USB Hub Speakers 10W VESA (100x100 mm) HDR Ready Tilt (-2.0˚ ± 2.0˚ ~ 15.0˚ ± 2.0˚) Pivot (-92° ±2° ~ 92° ±2°) Height Adjustment 120.0 mm (±5.0 mm) |
| Brightness | 300 nits |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Λοιπά στοιχεία | Color Gamut (sRGB Coverage): 99% (CIE1931) Color support: Max 1B Design Dimensions with Stand (WxHxD): 713.4 x 616.2 x 200.1 mm Dimensions without Stand (WxHxD): 713.4 x 423.8 x 24.5 mm Weight with Stand: 7.2 kg Weight without Stand: 4.2 kg Power Power Supply: External, AC 100~240V Consumption (Typ): 31.4 W Consumption (Max): 140 W Consumption (DPMS): 0.5 W Power Consumption (Yearly): 46 kWh/year Accessories Power Cable (1.5 m) HDMI Cable USB Type-C Cable Remote Controller Camera Pogo Gender |
| Εγγύηση | 2 Έτη, On-Site, DOA 7 ημερών. Τηλ. Υποστήριξης 80111 7267864, Από κινητό: 210 6897691 |


