PowerWalker VFI Series 2000VA/1800W TGB(PS)
1-2 εργάσιμες
Πληροφορίες
Κωδικός Msystems: 001-39750
Part Number: 10122099
Παρακαλώ συμπληρώστε τον ΤΚ σας
Παρακαλώ επιλέξτε νομό
Παρακαλώ επιλέξτε πόλη
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard, American Express, Diners
Παρακάτω βλέπετε τις επιλογές για τις έντοκες δόσεις.
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard
Δεν υπάρχει η δυνατότητα για άτοκες δόσεις με κάρτες American Express και Diners
Δόσεις χωρίς πιστωτική
Δόσεις χωρίς πιστωτική με tbi bank
Facebook Twitter Email
Περιγραφή
Γενικά χαρακτηριστικά
Τύπος Online
Xωρητικότητα ισχύος 2000VA / 1800W
Συντελεστής ισχύος εξόδου 0.90
Input
Εύρος τάσης εισόδου 176-300 VAC or 80x285 VAC in bypass mode
Max THDi ≤5%
Input PF ≥ 0.99 at full load
Εύρος συχνότητας 40Hz - 70Hz
Frequency (Synchronized Range) 45Hz - 55Hz or 54Hz - 66Hz
Output
Ονομαστική τάση εξόδου 220/230/240 VAC
Καθαρό ημίτονο Ναι
THDv ≤2% Full Linear Load; ≤5% Non-Linear Load
Voltage Regulation (Bat. Mod.) ±2%
Frequency (Battery Mode) ±0,05Hz
Τεχνικές λεπτομέρειες
Load Crest Ratio 3:1
Transfer Time [AC to Battery] 0ms
Transfer Time [Inverter to Bypass] 4ms
Generator support Ναι
External Battery Connection Ναι
Charger 1.5A
Fan Logic Always ON;
Low speed: bypass/ECO or line mode with load below 70%
High speed: Battery mode or line mode with load above 70%
Απόδοση
LINE mode full Load 90.0%
Μπαταρίες και χρόνος αυτονομίας
Batteries 4x 12V/9Ah
DC Voltage 4 x 12V
Recharge Time 4h to 90%
Full Load Backup Time 3.8min
Half Load Backup Time 11min
Συνδέσεις και επικοινωνία
IEC C13 Outlet 4
Input C14
Software WinPower
USB port Ναι
HID Support Ναι
RS-232 Port Ναι
Extension Slot Ναι, 1
EPO Port Ναι
Περιβάλλον
Επίπεδο θορύβου < 50dB
Θερμοκρασία 0°C – 40°C
Υγρασία 0% - 95% RH (non-condensing)
Εφοδιαστική αλυσίδα
IEC 62040-3 classification VFI-SS-311
Package Content UPS, Manual, USB Cable, Input Power Cable, 2x IEC Cable
Πλάτος 190 mm
Ύψος 328 mm
Βάθος 399 mm