Προϊόντα
HP Έγχρωμος Εκτυπωτής LaserJet Pro M454dn

Χωρίς ΦΠΑ: - €
Πληροφορίες
Δόσεις
Άτοκες Δόσεις
Η πρωτοπορία στις επιχειρήσεις απαιτεί πιο έξυπνο τρόπο εργασίας. Ο εκτυπωτής HP Color LaserJet Pro M454 έχει σχεδιαστεί ώστε να σας επιτρέπει να διαθέτετε τον χρόνο σας εκεί που χρειάζεται περισσότερο-συμβάλλοντας στην ανάπτυξη της επιχείρησής σας και τη διατήρηση της πρωτοπορίας σε σύγκριση με τον ανταγωνισμό.
Κατασκευασμένος για να διατηρεί εσάς και την επιχείρησή σας σε κίνηση
Μειώστε την ποσότητα χαρτιού που χρησιμοποιείται στο γραφείο εκτυπώνοντας και στις δύο όψεις του φύλλου.
Πάρτε άμεσα τις σελίδες στα χέρια σας, χωρίς αναμονή. Αυτή η συσκευή κάνει επαναφορά σε κανονική λειτουργία και εκτυπώνει την πρώτη σελίδα γρήγορα.
Η βέλτιστη ασφάλεια στην κατηγορία
Μια σειρά χαρακτηριστικών ενσωματωμένης ασφάλειας σάς βοηθάει να προστατέψετε τον εκτυπωτή από το να γίνει σημείο εισόδου επιθέσεων.
Προστατεύστε τις εμπιστευτικές πληροφορίες με την προαιρετική λειτουργία εκτύπωσης μέσω PIN/ιδιωτικής εκτύπωσης για την ανάκτηση εργασιών εκτύπωσης.
Το προαιρετικό HP JetAdvantage Security Manager σάς επιτρέπει να ορίσετε τις πολιτικές ρύθμισης παραμέτρων και να επικυρώσετε τις ρυθμίσεις.
Απλή σχεδίαση για την απλοποίηση της καθημερινότητας
Μπορείτε να εγκαταστήσετε γρήγορα αυτόν τον εκτυπωτή και να διαχειριστείτε εύκολα τις ρυθμίσεις της συσκευής για να αυξήσετε τη συνολική αποδοτικότητα της εκτύπωσης.
Αξιοποιήστε στο έπακρο τον χώρο του γραφείου σας, με έναν εκτυπωτή που ενσωματώνεται και ταιριάζει με το στυλ της εργασίας σας.
Εργαστείτε χωρίς καθυστερήσεις ή ακαταστασία, με δοχεία μελάνης με αυτόματη αφαίρεση ταινίας σφράγισης.
Η βιωσιμότητα αποτελεί έξυπνη επιχειρηματική πρακτική
Αποφύγετε τις ενοχλητικές επανεκτυπώσεις, τη σπατάλη αναλωσίμων και τις κλήσεις στην υποστήριξη, με τη χρήση αυθεντικών δοχείων γραφίτη HP.
Εξοικονομήστε χαρτί από την πρώτη στιγμή. Η ρύθμιση εκτύπωσης διπλής όψης είναι ρυθμισμένη στην προεπιλεγμένη λειτουργία εξοικονόμησης χαρτιού.
Εξοικονόμηση ενέργειας έως 11% σε σύγκριση με προηγούμενα προϊόντα.
Προδιαγραφές
| Ταχύτητα ασπρόμαυρης εκτύπωσης (ISO, A4) | Έως 27 σελ/λεπτό |
|---|---|
| Ταχύτητα έγχρωμης εκτύπωσης (ISO) | Έως 27 σελ/λεπτό |
| Εκτύπωση πρώτης ασπρόμαυρης σελίδας (A4, σε κατάσταση ετοιμότητας) | Σε 9,5 δευτερόλεπτα |
| Εκτύπωση πρώτης έγχρωμης σελίδας (A4, σε κατάσταση ετοιμότητας) | Σε μόλις 11,1 δευτερόλεπτα |
| Κύκλος λειτουργίας (μηνιαίος, Α4) | Έως 50.000 σελίδες |
| Συνιστώμενος μηνιαίος όγκος χαρτιού | 750 έως 4.000 |
| Τεχνολογία εκτύπωσης | Laser |
| Ποιότητα ασπρόμαυρης εκτύπωσης (βέλτιστη) | 600 x 600 dpi, έως 38, 400 x 600 βελτιωμένο dpi |
| Ποιότητα έγχρωμης εκτύπωσης (βέλτιστη) | 600 x 600 dpi, έως 38, 400 x 600 βελτιωμένο dpi |
| Οθόνη | Οθόνη LCD γραφικών 2 γραμμών με οπισθοφωτισμό |
| Δυνατότητα φορητής εκτύπωσης | Apple AirPrint™; Google Cloud Print™; HP ePrint; Εφαρμογή HP Smart και άλλες εφαρμογές για φορητές συσκευές; Πιστοποίηση Mopria™; Δυνατότητα ΠΕΡΙΑΓΩΓΗΣ για εύκολη εκτύπωση; Εκτύπωση Wi-Fi® Direct |
| Συνδεσιμότητα, βασική | 1 θύρα Hi-Speed USB 2.0; 1 θύρα host USB στο πίσω μέρος; Θύρα δικτύου Gigabit Ethernet 10/100/1000BASE-T; 802.3az(EEE) |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Λειτουργικό σύστημα για συστήματα-πελάτες με Windows (32/64 bit): Win10, Win8.1, Win 8 Basic, Win8 Pro, Win8 Enterprise, Win8 Enterprise N, Win7 Starter Edition SP1, UPD Win7 Ultimate, λειτουργικό σύστημα για φορητές συσκευές, iOS, Android, Mac, Apple® macOS Sierra v10.12, Apple® macOS High Sierra v10.13, Apple® macOS Mojave v10.14, ξεχωριστό πρόγραμμα οδήγησης εκτυπωτή PCL6 |
| Μνήμη, βασική | 256 MB NAND Flash, 512 MB DRAM |
| Μνήμη, μέγιστη | 256 MB NAND Flash, 512 MB DRAM |
| Είσοδος χειρισμού χαρτιού, βασική | Δίσκος 50 φύλλων για διαφορετικά μεγέθη χαρτιού, δίσκος εισόδου 250 φύλλων |
| Είσοδος χειρισμού χαρτιού, προαιρετική | Προαιρετικός δίσκος 550 φύλλων |
| Έξοδος χειρισμού χαρτιού, βασική | Θήκη εξόδου 150 φύλλων |
| Εκτύπωση διπλής όψης | Αυτόματη (προεπιλογή) |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μέσων | Δίσκος 1, Δίσκος 2: A4; A5; A6; B5 (JIS); B6 (JIS); 16K (195 x 270 mm, 184 x 260 mm, 197 x 273 mm); 10 x 15 cm; Oficio (216 x 340 mm); Ταχυδρομική κάρτα (JIS μονή και διπλή); Φάκελοι (DL, C5, B5); Προαιρετικός δίσκος 3: A4; A5; A6; B5 (JIS); B6 (JIS); 16K (195 x 270 mm, 184 x 260 mm, 197 x 273 mm); 10 x 15 cm; Oficio (216 x 340 mm); Ταχυδρομική κάρτα (JIS μονή και διπλή); Εξάρτημα αυτόματης εκτύπωσης διπλής όψης: A4; B5; 16K (195 x 270 mm, 184 x 260 mm; 197 x 273 mm); Oficio (216 x 340 mm) |
| Τύποι μέσων | Χαρτί (bond, για μπροσούρες, χρωματιστό, γυαλιστερό, φωτογραφικό, απλό, προεκτυπωμένο, διάτρητο, ανακυκλωμένο, σκληρό), ταχυδρομικές κάρτες, ετικέτες, φάκελοι |
| Αποδοτικότητα ενέργειας | Προδιαγραφές ENERGY STAR®; EPEAT® Silver; CECP; |
| Blue Angel compliant | Yes, Blue Angel DE-UZ 205—only ensured when using Original HP supplies |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 10 έως 32,5°C |
| Εύρος υγρασίας λειτουργίας | Σχετική υγρασία 30 έως 70% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Ελάχιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 412 x 469 x 295 mm |
| Maximum dimensions (W x D x H) | Μέγιστες διαστάσεις (Π x Β x Υ) |
| Βάρος | 18.9 kg |
| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | Έγχρωμος Εκτυπωτής LaserJet Pro M454dn |
| Part Number | W1Y44A |
| Κατηγορία | Εκτυπωτές |
| Τεχνολογία Εκτύπωσης | Laser |
| Τύπος Εκτύπωσης | Έγχρωμη |
| Μέγεθος Χαρτιού | A4 |
| Συνιστώμενη Χρήση | Σπίτι/Γραφείο |
| Αριθμός Μελανιών | 4 |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης (Mono) | Έως 27 σελ/λεπτό |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης (Color) | Έως 27 σελ/λεπτό |
| Ανάλυση Εκτύπωσης | 600x600 dpi ImageRET 3600 |
| Συνδεσιμότητα | USB 2.0 Ethernet |
| Οθόνη LCD | Μονόχρωμη 2 Γραμμών |
| Τροφοδοσία Χαρτιού | Δίσκος 50 Φύλλων |
| Μνήμη | 256 MB |
| Εκτύπωση Διπλής Όψης | Αυτόματη |
| Συνιστώμενος Μηνιαίος Κύκλος Εργασιών | 4000 |
| Μέγιστος Μηνιαίος Κύκλος Εργασιών | 50000 |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | HP ePrint Google Cloud Print Apple Air Print Πιστοποίηση Mopria Postscript |
| Εγγύηση | 1 Έτος, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416 |


