Κατόπιν Παραγγελίας
Πληροφορίες
Κωδικός Msystems: 001-75036
Part Number: 90PT03W5-M04SN0
Παρακαλώ συμπληρώστε τον ΤΚ σας
Παρακαλώ επιλέξτε νομό
Παρακαλώ επιλέξτε πόλη
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard, American Express, Diners
Παρακάτω βλέπετε τις επιλογές για τις έντοκες δόσεις.
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard
Δεν υπάρχει η δυνατότητα για άτοκες δόσεις με κάρτες American Express και Diners
Δόσεις χωρίς πιστωτική
Δόσεις χωρίς πιστωτική με tbi bank
Facebook Twitter Email
Για 4 προϊόν(τα)
Περιγραφή
ASUS ExpertCenter P400 AiO (P470VA)
Expansive vision for ever-expanding businesses
Class-leading performance
Ultrafast Wi-Fi 6
MICROSOFT COPILOT - Your AI companion
Display of brilliance
Retractable camera
Minimalist and compact
Cable management
With a redesigned stand and built-in cable management, your setup stays sleek and clutter-free.
Reliable connectivity
Crystal clear communication
The ASUS ExpertCenter P400 AiO is designed to enhance communication and conferencing with its powerful audio system. Equipped with Dolby Atmos certified dual 5W speakers and amplifier to ensure crystal-clear sound for seamless and professional interactions.
Business-grade Security - ASUS ExpertGuardian. Always on.
MILITARY GRADE - Extreme durability to elevate business
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
ΚατασκευαστήςAsus
Part Number90PT03W5-M04SN0
ΚατηγορίαAll-in-One PCs
Form FactorAll-in-One
Μοντέλο ΕπεξεργαστήCore™ 7 -240H (2.50GHz - Turbo Boost 5.20GHz, 24MB Intel Smart Cache, Raptor Lake, 10 Cores / 16 Threads)
Μνήμη RAM16GB (1x16GB) 5600MHz DDR5 SODIMM, up to 32GB (2x slots)
Κάρτα ΓραφικώνIntel® Graphics
Δίσκος1TB NVMe SSD - Gen 4.0 x4
Λειτουργικό ΣύστημαFreeDOS
Οπτικά ΜέσαΧωρίς Οπτικά Μέσα
Διαγώνιος27" - IPS-Level Display, Anti-Glare, 100Hz, 300nits, 1000:1, 100% sRGB
Ανάλυση Οθόνης1920x1080
ΘύρεςSide I/O Port
1x USB 2.0 Type-A
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Back I/O Port
3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
1x HDMI Out v1.4
1x RJ45
1x DC-IN
Λοιπά στοιχείαCamera
1080p FHD + IR camera
Audio
Built-in array microphone
Built-in speakers
Connectivity
LAN: Realtek RTL8111H Gigabit (10/100/1000 Mbps)
WiFi: Wi-Fi 6 Realtek RTL8852BE (2x2)
Bluetooth: v5.4
Design
Dimensions (WxHxD): 61.3 x 44.7 x (1.7 ~ 21.0) cm
Weight: ~ 9 kg
Stand type: Normal Stand
Power
Power Adapter: ø4.5, 100~240V AC 50/60Hz universal
Power Adapter Output: 20V DC, 6.0A, 120W
Security
Trusted Platform Module (TPM) 2.0
Kensington Security Slot (7x 3mm)