Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από το καλάθι σου με επιτυχία.
Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από την Wishlist σου με επιτυχία.
Άδειασμα καλαθιού
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από το καλάθι σου με επιτυχία.
Άδειασμα Wishlist
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από την Wishlist σου με επιτυχία.
Ενημέρωση καλαθιού
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Ενημέρωση Wishlist
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Προσθήκη στην Wishlist
Προσθήκη στο καλάθι
Προσθήκη στο καλάθι
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Προσθήκη στο καλάθι
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στο καλάθι
Προσθήκη στην Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στην Wishlist
Ενημέρωση καλαθιού
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα του καλαθιού σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Ενημέρωση Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα της Wishlist σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Προϊόντα
HP 250R G9 - Core 3-100U - 16GB - 512GB SSD - Intel Graphics - FreeDOS
-
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Χωρίς ΦΠΑ: - €
Προσωρινά μη διαθέσιμο
Πληροφορίες
Κωδικός Msystems: 001-74768
Part Number: C68X2AT
Εγγύηση: 1 Έτος, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416
Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard, American Express, Diners
Παρακάτω βλέπετε τις επιλογές για τις έντοκες δόσεις.
273,47 € / δόση = 550,11 €
183,14 € / δόση = 552,22 €
137,96 € / δόση = 555,40 €
110,86 € / δόση = 558,57 €
92,80 € / δόση = 561,80 €
79,89 € / δόση = 565,02 €
70,22 € / δόση = 568,25 €
62,69 € / δόση = 571,53 €
56,67 € / δόση = 574,81 €
51,75 € / δόση = 578,09 €
47,65 € / δόση = 581,42 €
44,18 € / δόση = 584,76 €
41,21 € / δόση = 588,09 €
38,63 € / δόση = 591,47 €
36,38 € / δόση = 594,81 €
34,39 € / δόση = 598,25 €
32,62 € / δόση = 601,63 €
31,04 € / δόση = 605,07 €
29,62 € / δόση = 608,56 €
28,33 € / δόση = 612,00 €
27,17 € / δόση = 615,49 €
26,10 € / δόση = 619,04 €
25,12 € / δόση = 622,58 €
24,23 € / δόση = 626,12 €
23,40 € / δόση = 629,67 €
22,63 € / δόση = 633,27 €
21,92 € / δόση = 636,86 €
21,26 € / δόση = 640,51 €
20,64 € / δόση = 644,16 €
20,06 € / δόση = 647,81 €
19,52 € / δόση = 651,52 €
19,01 € / δόση = 655,22 €
18,53 € / δόση = 658,92 €
18,08 € / δόση = 662,68 €
17,66 € / δόση = 666,43 €
Άτοκες Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard
Δεν υπάρχει η δυνατότητα για άτοκες δόσεις με κάρτες American Express και Diners
264,50 € / δόση = 529,00 €
176,33 € / δόση = 529,00 €
132,25 € / δόση = 529,00 €
105,80 € / δόση = 529,00 €
88,17 € / δόση = 529,00 €
HP Laptop 250R G9
The HP 250R G9 Laptop provides essential business-ready features in a thin and light design that’s easy to take everywhere you go. The powerful Intel® processor, fast memory and storage, and big screen-to-body ratio on a 15.6-inch display is key for productivity, while the included ports connect your peripherals—all at a price you can value.
Nice and light
The HP 250R Laptop keeps up with mobile workstyles with a thin and light design and big screen-to-body-ratio.
.png)
Built for work and ready for fun
Complete projects with a powerful Intel® processor, fast memory, and an SD card reader.
.png)
Be seen and heard with clarity
Effectively collaborate with an HD camera and AI-based noise reduction featuring dual-array mics.
.png)
| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | 250R G9 - Core 3-100U - 16GB - 512GB SSD - Intel Graphics - FreeDOS |
| Part Number | C68X2AT |
| Κατηγορία | Laptop |
| Τύπος Laptop | Home/Business |
| Εύρος Διαγωνίου | 15" εώς 16.9" |
| Διαγώνιος | 15.6" (narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC) |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920x1080 |
| Επεξεργαστής | Core™ 3 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Core 3 100U (1.20GHz - Turbo Boost 4.70GHz, 10MB Cache, Raptor Lake, 6 Cores (2x Performance Cores - 4x Efficient Cores) / 8 Threads)) |
| Μνήμη RAM | 16GB (1x16GB) 3200MHz SO-DIMM, up to 32GB maximum memory (x2 slots) |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| Δίσκος | 512GB NVMe SSD |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® Graphics |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel® Graphics |
| Υποστήριξη Δικτύου | Ethernet - Realtek RTL8111HSH-CG 10/100/1000 GbE WiFi a/b/g/n/ac/ax/be - Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2x2) Bluetooth v5.2 |
| Συνδέσεις | 2x USB 3.2 type A Gen 1 1x USB 3.2 type C Gen 1 (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) 1x HDMI v1.4b |
| Λειτουργικό Σύστημα | FreeDOS |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Blue-Ray Writer Greek Keyboard - AI hotkey Webcam - 720p HD |
| Οπισθοφωτισμός Πληκτρολογίου (Backlit) | Χωρίς oπισθοφωτισμό |
| Βάρος | Κάτω από 2 κιλά (1.74 kg) |
| Λοιπά στοιχεία | Audio Dual stereo speakers Dual array microphones 1x stereo headphone/ microphone combo jack Design Color: Dark ash silver Dimensions: 35.8 x 24.2 x (0.92~1.48) cm Power Battery: HP 3-cell, 41 Wh Li-ion AC Adapter: HP Smart 45W External AC power adapter |
| Εγγύηση | 1 Έτος, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416 |



