Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από το καλάθι σου με επιτυχία.
Αφαίρεση προϊόντος
Το προϊόν αφαιρέθηκε από την Wishlist σου με επιτυχία.
Άδειασμα καλαθιού
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από το καλάθι σου με επιτυχία.
Άδειασμα Wishlist
Όλα τα προϊόντα αφαιρέθηκαν από την Wishlist σου με επιτυχία.
Ενημέρωση καλαθιού
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Ενημέρωση Wishlist
Όλα τα προϊόντα ενημερώθηκαν με επιτυχία.
Προσθήκη στην Wishlist
Προσθήκη στο καλάθι
Προσθήκη στο καλάθι
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Κάτι πήγε στραβά
Κάτι πήγε στραβά, παρακαλώ προσπαθήστε ξανά
Προσθήκη στο καλάθι
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στο καλάθι
Προσθήκη στην Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια στην Wishlist
Ενημέρωση καλαθιού
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα του καλαθιού σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Ενημέρωση Wishlist
Λόγω περιορισμένης διαθεσιμότητας σε κάποια από τα προϊόντα της Wishlist σας δεν μπορείτε να προσθέσετε παραπάνω τεμάχια
Προϊόντα
HP EliteBook 8 Flip G1i 13 - Ultra 7-255U - 32GB - 1TB SSD - Intel Arc Graphics - 5G - Windows 11 Pro
1.889,00 €
Χωρίς ΦΠΑ: 1.523,39 €
Χωρίς ΦΠΑ: 1.523,39 €
1-2 εργάσιμες
Πληροφορίες
Κωδικός Msystems: 001-72579
Part Number: C4JH1ET
Εγγύηση: 3 Έτη, Next Business Day OnSite, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416
Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard, American Express, Diners
Παρακάτω βλέπετε τις επιλογές για τις έντοκες δόσεις.
για άτοκες δόσεις πρέπει το συνολικό ποσό της παραγγελίας σας να ξεπερνά τα 200€
976,52 € / δόση = 1.964,37 €
653,97 € / δόση = 1.971,93 €
492,65 € / δόση = 1.983,26 €
395,86 € / δόση = 1.994,60 €
331,36 € / δόση = 2.006,12 €
285,29 € / δόση = 2.017,64 €
250,74 € / δόση = 2.029,16 €
223,87 € / δόση = 2.040,88 €
202,37 € / δόση = 2.052,59 €
184,80 € / δόση = 2.064,30 €
170,15 € / δόση = 2.076,20 €
157,76 € / δόση = 2.088,10 €
147,14 € / δόση = 2.100,00 €
137,93 € / δόση = 2.112,09 €
129,89 € / δόση = 2.123,99 €
122,80 € / δόση = 2.136,27 €
116,49 € / δόση = 2.148,36 €
110,84 € / δόση = 2.160,64 €
105,77 € / δόση = 2.173,11 €
101,18 € / δόση = 2.185,38 €
97,01 € / δόση = 2.197,85 €
93,20 € / δόση = 2.210,51 €
89,71 € / δόση = 2.223,16 €
86,51 € / δόση = 2.235,82 €
83,54 € / δόση = 2.248,48 €
80,81 € / δόση = 2.261,32 €
78,27 € / δόση = 2.274,17 €
75,91 € / δόση = 2.287,20 €
73,70 € / δόση = 2.300,24 €
71,64 € / δόση = 2.313,27 €
69,70 € / δόση = 2.326,49 €
67,89 € / δόση = 2.339,72 €
66,18 € / δόση = 2.352,94 €
64,58 € / δόση = 2.366,35 €
63,06 € / δόση = 2.379,76 €
Άτοκες Δόσεις
Με πιστωτική κάρτα Visa, Mastercard
Δεν υπάρχει η δυνατότητα για άτοκες δόσεις με κάρτες American Express και Diners
944,50 € / δόση = 1.889,00 €
629,67 € / δόση = 1.889,00 €
472,25 € / δόση = 1.889,00 €
377,80 € / δόση = 1.889,00 €
314,83 € / δόση = 1.889,00 €
HP EliteBook 8 Flip G1i 13 inch
Empower high-performing teams with an AI-enhanced PC that offers the power, security, and collaboration tools essential for both office and hybrid work environments. The HP EliteBook 8 Flip G1i 13 inch Notebook AI PC features four modes for work, note-taking, sharing content and consuming content meeting the requirements of multitasking teams worldwide.
Intel® powers next-gen AI PCs
Free up time to focus on what matters with the latest Intel® Core™ Ultra processor with a 48 TOPS NPU.
.png)
Long battery life
Get more done in between charges with battery life that is efficiently managed by next-gen AI.
.png)
Protected by HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business creates a hardware-enforced, always-on, resilient defense.
.png)
| Κατασκευαστής | HP |
| Μοντέλο | EliteBook 8 Flip G1i 13 - Ultra 7-255U - 32GB - 1TB SSD - Intel Arc Graphics - 5G - Windows 11 Pro |
| Part Number | C4JH1ET |
| Κατηγορία | Laptop |
| Τύπος Laptop | 2-in-1 Tablet PC Home/Business |
| Εύρος Διαγωνίου | μικρότερο από 15" |
| Διαγώνιος | 13.3" IPS, Touch, Anti-Glare, Corning® Gorilla® Glass 7, 800 nits, 100% sRGB, HP Sure View 5 integrated privacy screen |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920x1200 |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Ultra 7 255U (Turbo Boost 5.20GHz, 12MB Cache, Arrow Lake, 12 Cores (2x Performance Cores - 10x Efficient Cores) / 14 Threads)) |
| Μνήμη RAM | 32GB 7500MHz Soldered On-Board, not upgradable |
| Δίσκος | 1TB NVMe SSD Gen 4 |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® Iris® Graphics |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel® Arc™ Graphics |
| Υποστήριξη Δικτύου | WiFi a/b/g/n/ac/ax/be - Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) Bluetooth v5.4 |
| Συνδέσεις | 1x USB 3.2 type A Gen 1 (powered) 1x USB 3.2 type C Gen 1 (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) 1x HDMI v2.1 2x Thunderbolt 4 (USB Type C) (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Xωρίς optical drive Greek Backlit Keyboard - AI hotkey Card Reader - Smart Card Webcam - 5 MP IR AI Fingerprint Reader Touchscreen Cellular Technology - HP 5000 5G Solution |
| Οπισθοφωτισμός Πληκτρολογίου (Backlit) | Mε οπισθοφωτισμό |
| Βάρος | Κάτω από 2 κιλά (1.39 kg) |
| Λοιπά στοιχεία | Audio Audio by Poly Studio dual stereo speakers with discrete amplifiers integrated dual array microphones 1x stereo headphone/ microphone combo jack Design Dimensions: 30.18 x 21.61 x 1.54 cm Color: Glacier silver Power Power Adapter: 65 W USB Type-C™ slim adapter Battery: HP Long Life 3-cell, 62 Wh Li-ion |
| Εγγύηση | 3 Έτη, Next Business Day OnSite, DOA 30 ημερών, Τεχν.Υποστήριξη HP Τηλ: 2109696416 |



